Wpis z mikrobloga

@kiniaFF: chłop nic nie pokazał kolejny raz, wycierał sobie mordę depresją (co jest tu tak uwielbiane) i śmiercią ojca, a w momencie kryzysu Golowego wyskoczył z kartą: jestem aktorem, to inscenizacja - zajebisty materiał na freaka i następcę Dawida. Pasut też pajacuje ale w przeciwieństwie do tego lamusa bił się do ostatniej kropli krwi.
Golas tak się szczycił, że to dzięki niemu ten lamus jest w Fame, a to najbardziej przepłacony
@essos: od ciosów w powietrze miał rozbitą japę? Jest plackiem ale charakteru od Fabijańskiego miał w oktagonie więcej, co nie znaczy że ma go dużo. Na dodatek aktorzyna bił się z karakanem, nad którym miał solidną przewagę fizyczną.
@don-zwierz: ja #!$%@? xD kolejne dziecko, które jara się tym cyrkiem jakby od tego zależało jego życie xDDD każdy normalny człowiek z olejem w głowie ogląda to gówno ironicznie, oczekuje takich gówno walk i to jest tego cała kwintesencja. A przyjdzie taki MMA specjalajzer, mejwen klatki rzymskiej, trener szyszka lover i będzie szukał racjonalnych powodów dlaczego kiepsko bijący się aktor robiący z siebie debila ma czelność walczyć w fame mma xDDD
@wcfilmowe: patrzac na nasze wpisy, to ty sie mocno wczuwasz xd ogolnie, to nie przekonales mnie, bo jesli dla ciebie wyrazenie opinii na temat danej osoby, tudziez danego wydarzenia to juz cos przesadzonego, to co ty robisz na tym wykopie jakze dorosly typie? Nie wspominajac o tagu.( ͡° ͜ʖ ͡°) Napisalbym, zebys wracal do pisania doktoratu ale patrzac po twojej logice, to zycze ci jutro udanego rozpoczecia