Wpis z mikrobloga

Ludzie ludzie !!!
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego gniazdka w przedłużaczach/złodziejkach sa wykonane pod kątem?

Ku... Od zawsze mi to przeszkadza. Gdyby były zrobione pod kątem 90st to uprościło by to życie.

Dlaczego wszystkie sa tak spier...olone?

Podobno w DE można kupić rozdzielacz pod kątem 90st czy to prawda?
Pobierz Wolnyityle - Ludzie ludzie !!!
Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć dlaczego gniazdk...
źródło: IMG_20230903_095544

czy tobie tez przeszkadza kąt wykonywania otworów w przedłużaczach?

  • tak 54.0% (27)
  • nie 46.0% (23)

Oddanych głosów: 50

  • 7
i przy prostopadłym ułożeniu dwie z nich wypadły by w tym samym miejscu co jest niemożliwe


@darek-jg: Miras cos Ci sie pomerdalo. Bez problemu da sie ulozyc 3 "mosiezne tasmy" Tylko ze wtedy nie podlaczysz wtyczek.

@Wolnyityle Patrzac na twoje zdjecie. Jakbys chcial miec dziury w "pionie" to sie da bez problemu i jest to latwo wykonalne. Ale bedziesz mial problem z podlaczeniem wtyczek bo jedna bedzie nachodzic na druga.

Jak
@Wolnyityle: Jasne i nie musisz mi tlumaczyc. Ale to jest kompromis. Trza bylo wybrac pomiedzy funkcjonalnoscia a minimalizmem. Gniazda maja byc jaknajbardzeij uniwersalne. To ze producent urzadzenia se wymyslil zaslacz przy wtyczce to inna sprawa. Patrz na przyklad zasilacze do laptopow. Masz kabel z normalna wtyczka (ktora niczemu nie wadzi) potem zasilacz i potem znow kabel. Da sie.