Wpis z mikrobloga

Moja przygodna związana z filmowym uniwersum człowieka pająka zakończyła się na filmach z Andrew Garfieldem który był spoko Spider Manem. Dziś odważyłem się w końcu obejrzeć Spider Man Homecoming z Hollandem. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy to odmłodzenie bohatera. Jak w pierwszych dwóch przypadkach był zbyt stary albo ok tak teraz jest młody xD
dlaczego zna już swoje moce.. czy trzeba by było obejrzeć jakiś inny film z jego udziałem by poznać to jak odkrywał swoje zdolności?
Główny wróg taki sobie, bo najlepszy jest Goblin z filmów Maguire xD obejrzałbym kolejne części, ale teraz mam mętlik bo nie wiem czy oglądać coś wcześniej czy nie xD
#film #spiderman #recenzja #opinia
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dotankowany_noca: Nic wcześniej o pojączku nie ma. Geneza rozwija się trochę wraz z rozwojem serii. Po prostu darowali sobie opowiadanie tej samej historii kolejny raz, zamiast tego mocno w NWH wpletli wątki oryginalnej genezy. Zdecydowanie oglądać dalej bo moim zdaniem (i nie tylko) seria Hollanda jest kozacka i jest zdecydowanie jedną z najlepszych adaptacji komiksowych postaci w ogóle. Miło, że ktoś jeszcze szanuje Garfielda za jego kreację - ja zdecydowanie
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: nie zrobili filmu o tym jak go pająk pokąsał ani jak poznaje pająkowe zdolności. Oglądać możesz śmiało następnego spider mana far from home, nie tracąc nic z historii, TEGO Pitera Parkera.
  • Odpowiedz
@dotankowany_noca: obejrzałem niedawno pierwszy raz spidermana z Garfieldem i dla mnie to jest chyba top (dla porównania obejrzałem wcześniej również wiele razy tego z Maguirem i baaardzo niechętnie podeszłem do tej części, więc no). Taki ciekawszy bardziej mroczny klimat, choć słabsze sceny walki.
  • Odpowiedz