Wpis z mikrobloga

Mirki z racji tego, że rozpoczął mi się miesięczny okres wypowiedzenia w obecnym kołchozie nie zamierzam się już pojawić tam do końca miesiąca stąd mam pytanie do Was. Na co najlepiej sobie ogarnąć L4? Plecy? I czy macie sprawdzony portal, gdzie można się zgłosić po teleporade i L4? I tak zmieniam miejsce zamieszkania więc nie jestem zarejestrowany w żadnej przychodni, więc optuje za taką metodą.
#pracbaza #l4 #praca #pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@lujlander jebnij się w łeb i nie łam prawa. Podpisałeś wypowiedzenie i zobligowałeś się do przychodzenia do pracy przez ten miesiąc to nie bądź #!$%@? i się wywiąż z obietnicy. Chciałeś mieć wolne i spokój? Było odłożyć urlop, albo złożyć wypowiedzenie za porozumieniem stron.
  • Odpowiedz
@lujlander: psychiatra bez problemu wypisze, moze nawet przedluzac z miesiaca na miesiac, wtedy bedzie ci kolchoz placil za siedzenie w domu ( ale to trzebabylo przed wypowiedzeniem zrobic ) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
( ale to trzebabylo przed wypowiedzeniem zrobic )


@RandomowyTyp: Jak bedzie kontynuuowal chorobę pomimo upływu daty zwolnienia, to normalnie ZUS mu będzie płacił wypłatę jakby był na L4, az do konca choroby (czy tam 180 dni).
  • Odpowiedz