Wpis z mikrobloga

Po 44 próbach ją pokonałem. Wciąż Malenia (96 prób) jednak na pierwszym miejscu bossów które mnie wyjaśniały.
Najgorsze w walce z nią jest to, że ona w sumie nie jest "trudna". Po prostu używa wszystkich ataków, których używały walkirie. Problemem tej walki jest to, że ona ma dużo hp i jak cie pizgnie to zabiera Ci dużo hp. Na "Bogu Wojny" (na tym poziomie gram) trafienie jednym czerwonym atakiem to jest one shot.

Szkoda, że kończę już te przygodę. Zrobienie gry na 100% na "Bogu Wojny" to była kozacka przygoda.
#godofwar #gow #gry
falwack - Po 44 próbach ją pokonałem. Wciąż Malenia (96 prób) jednak na pierwszym mie...

źródło: God of War Screenshot 2023.09.03 - 01.02.44.25

Pobierz
  • 2
  • 2
@login4znaki: No ja jak ubiłem pierwszą to już wiedziałem że muszę ubić wszystkie. Notowałem sobie zgony na walkiriach i poza Sigrun, tylko cztery zabrały mi - jedna 11 podejść, trzy 12 podejść. Sigrun sie troche obawiałem, jak nawet gra mnie ostrzegała. Spodziewałem się innych ataków, zupełnie wszystkiego innego, a okazało się, że to jest po prostu kombinacja wszystkich walkirii która ma więcej hp i wiecej bije.

Troche sie zawiodłem, ale satysfakcja