Wpis z mikrobloga

#!$%@? Ukraińcy chyba wyszli na prowadzenie na mojej liście najbardziej wkurzających pasażerów pociągów w Niemczech wyprzedzając młodych kanaków w bluzach PSG ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#niemcy #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • 1
@Ratusz1: Jade sobie pociągiem i siedzi #!$%@? grupa pełna bezzębnych gopnikow i gopniczek, drą #!$%@? jak opętani a cały pociąg wali piwem. Razem z nami jadą kibice Werderu Bremen i wydają się przy nich oaza kultury xD

@M83_ no ciapatych xD

@eugeniusz_geniusz Pewnie tak, też gadają slava ukraini
  • Odpowiedz
  • 3
@M83_: Regio z Munster do Kolonii niestety, przecież oni latają z 49e ticket gdzie tylko się da.

Przeszła kontrol ale nawet nie zwrócili im uwagi na bose stopy na siedzeniach także coś ordnung.exe przestał odpowiadać
  • Odpowiedz
@erni13 To taka swolocz jak ruscy. Ja tych darmozjadow z podatków utrzymuje. Jakim prawem jak oni nie są w UE. Zreszta może juz są bo od roku nie wiem co się dzieje z Ukraina xD
  • Odpowiedz
  • 2
@M83_: No bo to są ruscy, ja tam większej różnicy nie widzę tbh

Aż szkoda normalnych Ukraińców skoro takie napuchnięte od wudy gopniki robią im renomę drąc ryje slava ukraini xD

Z drugiej strony też to przeżywaliśmy jako naród XX lat temu, może oni też się rozwiną¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@erni13:

Z drugiej strony też to przeżywaliśmy jako naród XX lat temu, może oni też się rozwiną¯\(ツ)/¯


Szczerze to w NRW patrzac na profil polskich pacjentow ktorzy trafiaja do naszego szpitala to nie bardzo sie roznia od tego co opisujesz w stosunku do ruskich czy ukraincow. Wciaz najczestsza diagnoza polskiego pacjenta tutaj to "#!$%@? sie po pijaku i rozwalil sobie X" (ps, moglbys przyjsc do Notaufnahme, bo jelop ani slowa po
  • Odpowiedz
  • 0
@Strahl: Chlejacy w pociągach Ukraińcy to często ludzie w przedziale 20-30 lat co mnie dziwi. Mam wrażenie (może mylne bo mówię ze swoich doświadczeń) że u nas te pokolenie jest już spokojniejsze i bardziej cywilizowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz