Wpis z mikrobloga

W 2022 r. ukraińcy z tytułu PIT (pracownicy, przedsiębiorcy, razem 900 tys. osób) zapłacili zaledwie 0,94 mld zł podatku. socjal dla nich kosztuje nas 300 mln/mies, co daje 3,6 mld rocznie.

czyli jesteśmy 2.66 mld na minusie.

Wszystkie wpływy z PIT wyniosły 68,1 mld zł.

ukraińcy zapewnili 1,38% wpływów stanowiąc ~4,5% podatników.

ponadto zwiększyła się liczba mieszkańców krajów bez wzrostu ilości lekarzy i pielęgniarek.

wzrosła też ilość osób mieszkających w kraju a tym samym konsumentów którzy naturalnie sprowadzają więcej gotówki w obiegu co przyczynia się do wzrostu inflacji oraz nie zapominajmy o tym że taka ilość pracowników zmniejsza presję płacową przez co Polacy zarabiają mniej.

także posiadanie tych wszystkich ukraińców kraju przyniesie nam tylko problemy tym bardziej że niedługo część z nich będzie miało prawo uzyskać polskie obywatelstwo bez nauki polskiego do poziomu B* bo pisowcy zmniejszyli standardy, a wtedy to oni będą głosować w interesie Polski czy w interesie swoim i swojej mniejszości?

*zauważcie również że w większości, oni mają w dupie język polski, nie integrują się i nie asymilują, a co więcej mówią do Ciebie po ichnemu oczekując że zrozumiesz. To jest absurdalne.

#ukraina #ukraincy #imigranci #konfederacja #polityka
  • 67
  • Odpowiedz
@Joii: na podstawie czego wnioskujesz, że wolę Ukraińców od Azjatów xD? Ja w odróżnieniu od Ciebie wybiórczym ksenofobem nie jestem i nie przeszkadzają mi imigranci.
  • Odpowiedz
byłeś tam turysta czy tam mieszkałeś?


@ted-kaczynsky: A co to za roznica? Podalem Ci przyklad pani na dworcu. A ja mam szklana kule i wiem czy ona tu mieszka czy jest turystka? I co ma mnie to obchodzic?

Poprosila o pomoc to pomoglem. A ze nie po polsku? To co z tego? Czego nie rozumiesz? A moze wlasnie po angielsku nie rozumiesz i dlatego Cie to
  • Odpowiedz
@Joii: szukałeś roboty np. w TVP? Generalnie szukają tam takich jak ty do szczucia na różne grupy społeczne, więc byś się sprawdził. Szczególnie, że jesteś jak chorągiewka i w zależności co powie jakiś pan w brunatnej koszuli, to tak robisz i mówisz. Całuj buty moskiewskim agentom, dobrze ci idzie. Może kiedyś pozwolą ci mieć trochę własnego zdania jak ładnie poprosisz i dalej będziesz ich propagandę powielał.
  • Odpowiedz
  • 1
@kirinasta przestań szczuć na Azjatów Ukraińcu. Wolimy ich sto razy bardziej od was i już się to nie zmieni. Miesiąc miodowy się skończył. Wracajcie do siebie.
  • Odpowiedz
@ted-kaczynsky: jeżeli ktoś używa określenia "fajnopolacy" to właściwie można z góry założyć, czego po takim człowieku można się spodziewać. Dobrze, że przynajmniej zdajesz sobie sprawę z tego, że ty fajny nie jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A może tak doliczymy kwoty ZUS, VAT i innych które płacą? Wtedy rachunek wyjdzie trochę inaczej, co?
  • Odpowiedz
  • 1
@Joii zauważyłeś, że jak ten geniusz o dwucyfrowym poziomie inteligencji, nie umie odpowiedzieć to właśnie jedynie odwołuje się do emocji? nie ma sensu dalsze wdawanie się w dyskusję z neuropa, bo oni umieją jedynie rzucać gównem na innych, jak małpy w zoo (jednocześnie stosując projekcje psychologiczną i wmawiając , że to Ty rzucasz gównem xD)
  • Odpowiedz
@Joii: i generalnie żadnego miesiąca miodowego nie ma, po prostu jest was dosyć mało. Polskie społeczeństwo jest coraz bardziej inteligentne, więc coraz mniej ludzi ulega takiej głupiej i prostackiej kremlowskiej propagandzie
  • Odpowiedz
  • 1
@kirinasta polskie społeczeństwo na całe szczęście coraz mniej ulega ukraińskiej propagandzie i dlatego stosunek do was bardzo się zmienił
  • Odpowiedz
  • 0
@RandomOldboy jaki jest koszt finansowy i społeczny zwiększenie populacji o x mln ludzi:
-przy braku wzrostu ilości lekarzy i pielęgniarek
-wzrostu ilości pracowników na rynku pracy, zmniejszających presję płacowe
-nadawania przywilejów obcokrajowcom gloryfikujących morderców (upa, oun)
-braku asymilacji kulturowej i językowej
-jaki ma wpływ na gospodarkę wzrost liczby konsumentów i tym samym pieniędzy w
  • Odpowiedz
  • 0
@kirinasta każda krytyka ukraińców = ruska onuca. traktowałbym takie osoby jak ty poważnie, gdyby nie fakt że stosujesz sofizmaty i epitety na każdym kroku, gdyż nie radzisz sobie z krytyką. ale będzie dobrze saszka, ktoś kiedyś weźmie ciebie na poważnie xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Joii nawet na wykopie widać zmianę postawy wobec ukraińców w skutek ich własnego skrajnie roszczeniowego zachowywania się, panoszenia sie oraz wszechobecnego kultu bandery. miesiąc miodowy dawno minął saszka @kirinasta
  • Odpowiedz
@ted-kaczynsky: same bzdury i urojenia.

-przy braku wzrostu ilości lekarzy i pielęgniarek


Podziękuj rządzącym. Sporo lekarzy i pielęgniarek ze wschodu jednak do nas przybywa - po doszkoleniu i wyrównaniu braków wejdą na
  • Odpowiedz