Wpis z mikrobloga

Taka jedna myśl mnie naszła. Ferrari mówi jak to tancula skrzywdził narzeczoną którą kocha jako ostoja moralności a sam machnął dzieciaka, dostał trochę fejmu i rzucił laskę żeby ruchać szony i latać po baletach,dziecko widzi raz na rok. Czemu nikt mu tego nie wyciąga xd?
#famemma
  • 7
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: Co jest wedlug ciebie zlego w tym ze typ zauwazyl ze kobieta nie jest dla niego odpowiednia? Płaci alimenty, dogadują się, jezdzi z dzieckiem na wakacje, co ma jeszcze robic? Piruety na pale? Nie każdy związek wychodzi i tego dzieciaku nie zrozumiesz bo według ciebie istnieje prawdziwa miłość i płaczesz na romansidłach.
  • Odpowiedz
@szymonhubert16: Bo każdy wie, że Frajerri to łajza bez kręgosłupa moralnego i totalny farmazon. Natomiast ciemna strona Tańculi zaskoczyła co niektórych. Powiedzieć, że Frajerri to #!$%@? i farmazon to jak nic nie powiedzieć, każdy doskonale wie.
  • Odpowiedz
@matusek123: a skąd ty wiesz kretynie ile on te dziecko widzi jak przez cały rok w balet leci i nie trzeba być geniuszem żeby zauważyć że ferrariemu od fejmu #!$%@? dlatego na 99procent zostawił tą laske i dziecko żeby się bawić. No ale po tym co napisałeś to nie wyglądasz na kogoś kto umie logicznie myśleć
  • Odpowiedz