Wpis z mikrobloga

Gdzie byście pojechali na wakacje (lub gdzie już pojechaliście) w 2 osoby w budżecie ok. 30-35k zł chcąc uczcić dwie ogromne życiowe okazje?

Początkowo myślałam o dwutygodniowym rejsie MSC po Karaibach, ale po dokładnym przeanalizowaniu kosztów jednak się to w tym budżecie nie zepnie biorac pod uwagę wszystko co trzeba zapłacić.

Glownie chodzi o to, żeby było to połączenie jakiejs egzotyki i pięknych miejsc do zobaczenia (bardziej pod kątem przyrody, zwierząt niż np. Budynków/kościołów/muzeów itd) oraz żeby zakwaterowanie to nie była chata z gunwa ( ͡º ͜ʖ͡º). Raczej opcja kurort + możliwość wykupienia różnorodnych wycieczek u lokalsow, możliwa relokacja raz czy dwa, ale żeby nie pakować plecaka co 2 dni.

Teraz zastanawiamy się nad Zanzibarem/Tanzania wraz z 4-5 dniowym Safari w Serengeti, ale jakoś tak ciągnie mnie w kierunku jeszcze większej egzotyki.

Wyjazd ma trwać 2-4 tygodnie (w zależności od destynacji), będzie w okolicy kwietnia-czerwca (na miejscu musi być ciepło i słonecznie), idealnie żeby osoby nurkujące mogły się wyżyć w tym zakresie ( ͡º ͜ʖ͡º).

Macie jakieś doświadczenia w podobnym stylu albo mocne polecajki?

#wakacje #podrozujzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie
  • 6
  • Odpowiedz
@Shyvana: ja marzę o Seszelach albo Mauritiusie ale drogo, nurkowanie pewnie jest tam ( ͡° ͜ʖ ͡°) rejs po Karaibach brzmi dobrze, spoko opcja też 10 dni gdzieś i 10 w innym miejscu dopływając/lecąc
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Aurielle wiem że to marzenie wielu osób, ale nas jakoś zupełnie nie kręci :p ogolnie Azja tak, ale sama Japonia niekoniecznie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@mathia963 dzięki Mirku. Wiadomo, że kwestia jeszcze to przeanalizowania, ale Mauritius wyglada super, mieści nie w budżecie no i najbardziej ta przyroda wygrywa (ʘʘ)
  • Odpowiedz