Wpis z mikrobloga

@lubiepepsi2137: oficjalna strona klubowa, ale to musisz sprawdzić kiedy będą w sprzedaży. Jest tez opcja zakupu karnetu na ligę mistrzów, ale musisz zobaczyć jak to cenowo wychodzi, bo przed losowaniem na 100% ceny były niskie tak jak rok temu schachtar miał.
@lubiepepsi2137 jestem w identycznej sytuacji, na ten moment z mojego researchu wynika że są szanse ale małe. Mecz będzie na Olympiastadion, ~40k biletów poszło już do kibiców z kartami kibica, więc będzie jeszcze jakaś pula na 100%. Pytanie czy ogólnodostępna, czy również dla stałych kibiców. Polecam zapisać się do fanklubu unionu, 10 eur miesięcznie i liczyć na szczęście i być na bieżąco żeby wiedzieć kiedy wjedzie jakaś pula lub losowanie. Powodzenia!
@lubiepepsi2137: @dreamscape jak mieszkacie w Berlinie, to wiecie może czy jest szansa że kupię normalnie bilet na Union - Darmstadt na koniec stycznia? Z tego co widzę stadion ma koło 22 tys. miejsc i na poprzednich były komplety, więc nie wiem czy wszystko to wykupione karnety? ( ͡° ʖ̯ ͡°) czy raczej nastawić się że muszę iść na Herthę jeśli będę w tym samym terminie w Berlinie?
@5znurr: koło 40k najprawdopodobniej osób posiada kartę kibica i pewnie większość bierze udział w losowaniu biletów co mecz, więc zdecydowanie łatwiej będzie iść na Herthę.

Ale wiadomo, spróbować możesz, mogę polecić czatowanie na stronie Unionu po bilety jak zacznie się zweitmarkt.