Wpis z mikrobloga

Zostałeś porwany i jesteś przetrzymywany gdzieś na odludziu. Ostatnia cyfra po zaplusowaniu tego posta powie Ci, kto ruszy Ci na pomoc.

1. Blok ekipa
2. Jaś Fasola
3. Krzysztof Kononowicz
4. 7 Dywizja Pancerna Wehrmachtu
5. Batman
6. Chłopaki z baraków
7. Tony Soprano z rodziną
8. Rambo
9. Borat
0. Tadeusz Norek i Karol Krawczyk

#glupiewykopowezabawy #heheszki
  • 52
oczywiście, że ma na nowym wykopie, mógłbyś to sprawdzić samodzielnie, ale jesteś cyfrowym analfabetą i wolisz pisać jakieś dyrdymały, wychodząc na starego, zdziczałego dziada xD


@wygryw50k: Tak? To otwórz w chromie na pececie jakiś wpis, zapisz liczbę plusów, poczekaj jakiś czas i odśwież. Co za pajac...
ale to już nie będą wyłącznie twoje plusy pajacu, równie dobrze możesz zrobić to samo bez plusowania dziadku, poza tym mogę się założyć, że prawie nikt tak nie robi xD


Przechodzisz do wcześniej otwartej zakładki i widzisz tam na przykład sto plusów. Wbijasz swój plus i w tym momencie wskakuje 123, bo od czasu otwarcia postu, zaplusowali go inni. Licznik plusów nie odświeża się automatycznie, kiedy strona nie jest aktywna, ale ty
@StaryWedrowiec:

Przechodzisz do wcześniej otwartej zakładki i widzisz tam na przykład sto plusów. Wbijasz swój plus i w tym momencie wskakuje 123, bo od czasu otwarcia postu, zaplusowali go inni


nie, tak już nie jest na nowym wykopie, przynajmniej bez odświeżenia strony. sprawdzałeś to chociaż?
nie, tak już nie jest na nowym wykopie, przynajmniej bez odświeżenia strony. sprawdzałeś to chociaż?


@wygryw50k: Odkąd tu jestem, otwieram wątki z gorących w nowych kartach i często przechodzę do tych kart po dłuższym czasie.

Zawsze po przejściu do wcześniej otwartej karty liczba plusów jest zaniżona i trzeba odświeżyć, żeby się zaktualizowała do obecnej.

Tak, mimo że widzę to niemal codziennie, to jakąś godzinę temu, specjalnie dla ciebie, otworzyłem przypadkowy wątek,