Wpis z mikrobloga

No to zaczynam przygodę z M-tron. Spróbuję odbudować całą serię. Raptem 10 zestawów których jakimś wielkim fanem nie byłem ale budzą we mnie nostalgie bo 3 z nich miałem jako dziecko.

Na początek jedziemy z 6862

Zestaw ten nie wyszedł nigdy jako box, był to tzw superset możliwy do zbudowania z elementów innych zestawów: 6877, 6986, 6923.
Lego wydało jednak do tego zestawu instrukcję:

https://www.toysperiod.com/download.php?file=h4d4k5w544a4h4n4x5v5s444t4r5n4t5k424v20303q214m2s2z2a4s2u2c4z2.pdf

Podejrzewam, że mam jakieś 90% elementów w swoich zasobach ale magnesy, szyby no i figurki gentlemanów M-tron będą kosztowne.

Postaram się wrzucać aktualizacje w przełomowych momentach komoletowania, na pewno wieczorem dodam komentarz ile elementów znalazłem w swojej kolekcji.

Stan na teraz: 0% kompletności

#lego
Semigod - No to zaczynam przygodę z M-tron. Spróbuję odbudować całą serię. Raptem 10 ...

źródło: temp_file7977814438424078190

Pobierz
  • 11
via Android
  • 1
@janusz_mustermann dzięki, wszystkie elementy powszechne raczej mam, trochę nietypowych też znajdę jak stare skrzydła. Najgorzej (najdrożej) będzie z magnesami.

Będę informował o zakupach, raczej będę ściągał elementy do wszystkich zestawów na raz żeby obniżyć koszty wysyłek ale porozbijam koszty na poszczególne sety
@Semigod powodzenia! 6833 to mój drugi albo trzeci zestaw w życiu ale zawsze marzyły mi się modele Blacktron. Za dzieciaka śliniłem się do wystawy sklepowej na której kilka złożonych stało i się kurzyło.
via Android
  • 0
poświęciłem wczoraj kilka godzin na kopanie w magazynie i uzupełnianie tych zestawów ale nie skończyłem. To cholernie czasochłonny proces ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam magazyn zinwentaryzowany na BL, muszę usunąć element z magazynu, usunąć go z wanted list na BL (nie da się automatycznie) następnie wprowadzam go do zewnętrznego programu na listę posiadanych elementów no i na koniec fizycznie go wkładam do odpowiedniego woreczka.

Zejdzie mi z tym
Semigod - poświęciłem wczoraj kilka godzin na kopanie w magazynie i uzupełnianie tych...

źródło: temp_file8057504898649390492

Pobierz