Wpis z mikrobloga

W mojej miejscowości lokalny polityk dogaduje się z politykami #pis odnośnie możliwości dostania się na listy wyborcze. Co ciekawe rozmowy stanęły na tym by startował z listy #konfederacja . W zeszłym roku był gowinistą. Próbował też startować do europarlamentu z listy #kukiz15 W tej chwili członkowie jego stowarzyszenia rozsyłają sms, że w urzędzie gminy jest lista poparcia kanfederacji i żeby złożyć podpis. Ktoś ma jeszcze wątpliwości, że konfa ma już układ z pis? bo ja nie. #wybory #polityka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@TROLLO_LOL: tzn. linki, które podałem ci nie wystarczają, żeby uwierzyć? czy po prostu nie sprawdziłeś bo uznałeś, że prawda nie ma znaczenia?
  • Odpowiedz
  • 6
@TROLLO_LOL: fakty są takie - zawsze się podlizywał pis, postawił nawet pomnik "prof" szyszki w parku, był w partii gowina i startował z listy kukiz. a lista konfy jest w urzędzie - to możesz nawet zadzwonić i zapytać. Polecam ten post na fb bo gość dzwonił.
  • Odpowiedz
tzn. linki, które podałem ci nie wystarczają, żeby uwierzyć? czy po prostu nie sprawdziłeś bo uznałeś, że prawda nie ma znaczenia?

@p0mian: Po pierwsze, ja nie mam abonamentu, więc nawet nie mogę przeczytać tego artykułu, a po drugie, Gazeta Wyborcza ma z prawdą tyle wspólnego, co PiS ze sprawiedliwością.
  • Odpowiedz
@ibilon: ale w tym poście z fb jest mniej więcej co wyczytał autor posta w artykule z wyborczej i jak to sprawdził. Ja też jestem z tych okolic więc wiem, że to prawda i ta lista jest w urzędzie
  • Odpowiedz