Wpis z mikrobloga

Ja jebe, zaś mnie jakieś choróbsko bierze. Jedno się nie skończyło dobrze to już następne się zaczyna. Jakie to wszystko jest demotywujące. Kiedyś przynajmniej zdrowie było a teraz to prawie raz na miesiąc coś. Człowiek o siebie dba, je owoce i warzywa, uprawia aktywności fizyczne, dba o sen a to wszystko ch00j. Na siłowni też wyniki marne jak na taki staż i zaangażowanie. Jak ja mam utrzymać motywację skoro muszę się natrudzić kilka razy mocniej by dostać kilka razy mniej niż normalny człowiek? I tak jest prawie ze wszystkim, siła, sylwetka, zdrowie, związki. To ostatnie postanowiłem sobie odpuścić, ale nie wyobrażam sobie całkowicie zrezygnować ze sportu i dbania o siebie. Staram się podchodzić do tego w duchu stoicyzmu, że na te wszystkie rzeczy nie mam wpływu i przecież powinienem być dumny z siebie bo się staram jak mogę, no ale ja pierd0lę... Widzę, że inny się za ch00j nie starają a mają dużo lepiej. Ehhh... mam ochotę się owinąć w kołdrę i wstać dopiero wtedy jak coś się poprawi albo w ogóle nie wstawać bo lepizej już chyba nie będzie. #frenpill
Mlody_jeczmien - Ja jebe, zaś mnie jakieś choróbsko bierze. Jedno się nie skończyło d...

źródło: download

Pobierz
  • 19
@Wezwoguleicstont: Ostatnio robiłem ponad rok temu i było wszystko okej. Nie wiem skąd się to wzięło, może po karynawirusie mi się tak pogorszyło bo to w zasadzie od jakichś dwóch lat tak jest a wcześniej to praktycznie w ogóle nie miałem takich problemów.
@Chlejus: Co masz na myśli? Zazwyczaj wychodzę z domu o 7:30 i wracam o 18:30 i przez cały ten czas jestem wśród ludzi. W roku akademickim to nawet czasem dopiero o 21:30-22:00 wracam. Mam spać w lesie czy o co chodzi? XD