Wpis z mikrobloga

Mireczki, ja nie jestem w temacie, może mi pomożecie ()

Jaki super tani prepaid (lub umowę) polecicie, aby było:
* nielimitowana lub prawie nielimitowana ilość minut / smsów / mmsow
* pakiet danych, ale niekoniecznie gigantyczny. mały pakiet tez będzie ok.

? ()

#gsm #pytanie #telefoniakomorkowa #prepaid
  • 38
  • Odpowiedz
@Adaslaw: 120 GB chyba masz, ale mogę nie być na bieżąco, ponieważ nie śledzę od pół roku tych ofert. Mam wszystko de facto bez ograniczeń, tam zależy pewnie od indywiduwalnych potrzeb, ja teraz oglądam minimum z 6 godzin tik toka a on dużo ciągine i nie nie ściąga do końca. 200 GB jest chyba miesięcznie + jakieś mniejsze paczki 10, 20 GB nie wiem do końca za co. Przede wszystkim jest
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@brakloginuf dziękuję za ciekawe wskazówki.
Naturalnie żadnemu operatorowi numerów kart nie podam. ale dobrze, że zwróciłeś na to uwagę. będę się akurat tych wystrzegał.
  • Odpowiedz
@Adaslaw:

- Lyca z linku z Peppera gdzie za 10zł/mc masz 70GB/mc i nolimit przez rok. Mówią, ze kiepska jakość, nie korzystam z tej sieci. Zasięg Plusa
- Heyah01 - subskrypcja, podpinasz karte, co miesiąc pobiera 20zł - 20GB/mc i nolimit za 20zł/mc
- Orange na kartę, zasilasz kwotą 360zł i kupujesz pakiet 2TB/rok za 360zł w aplikacji czyli średnio 170GB/mc i noolimit za 30zł
- 180GB/mc i nolimit za 30zł/mc
  • Odpowiedz
@brakloginuf: nju to syf bo to Orange. Miałem to dziadostwo raz, nawet chyba z jakimś fajniejszym numerem. Straszny syf. Co tam było? Na pewno jakieś krzaki – podstawowe usługi trudne do włączenia / wyłącenia, gdy inne sieci miały to po wpisaniu kodu, Do nich trzeba było telefonować po kilka razy w sprawie jakiejś drobnostki, ale irytującej. Baby w call center z mniejszą wiedzą od średnio zorientowanego klienta, nie chodzi o ofertę
  • Odpowiedz
@Adaslaw:

Jeśli masz wolny drugi sim możesz sobie ogarnąć awaryjny pakiet GB Orange ważny rok:

1. Przenosisz nr do Orange na kartę(przez www - kurier lub w salonie) za co masz Rok Ważności i 2GB
2. Instalujesz aplikację Mój Orange i aktywujesz 100GB na 31dni ale dostaniesz to na rok
3. Aktywujesz w aplikacji 20GB na 20dni i znów dostajesz to na rok
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/20-gb-na-20-dni-za-darmo-promocja-na-karte/
4. Aktywujesz promocję 300GB
https://biuroprasowe.orange.pl/blog/300-gb-za-darmo-przez-rok-100-gb-na-start/
5. Zasilasz
  • Odpowiedz
@cotozazycie: ale ty mnie tu trochę obrażałeś. Dopiero teraz zauważyłem. Po co mnie wydołujesz? 20 GB dzisiaj jest jednie na e–maila + strony pozbawione reklam wideo. Jeśli standrdowe koszystanie to starczy ci na tydzień.
  • Odpowiedz