Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Mamy trochę powtórkę z HP4. Laski zdziwione że nowa szuka sobie pary, tak jakby były zaskoczone zasadami hotelu. XD Łucja popełniła ten sam błąd co Fitnesiara i zamiast skupić się na 1-2 opcjach skacze od faceta do faceta. Sabina trochę zaczyna mi przypominać Natkę, też uważa się za wielkiego stratega i próbuje ustawiać innych a nie ogarnia tak naprawdę własnej pary. Karolinie przeszło friendzonowanie Mostowiaka jak tylko okazało się że na pierwszym rajskim to dziewczyny są zagrożone a nie tak jak w poprzednich sezonach gdzie zawsze na pierwszym rajskim odpadał facet.
Niestety zajawka nowego odcinka sugeruje że Łucja nie podchodzi jako pierwsza więc chyba nie wylosowała immunitetu. Wielka szkoda bo mogłaby namieszać.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@crazy_frog: Po zwiastunie wydaje się, że właśnie nie dała się ustawić i o to może będzie chryja. Najpierw pokazali jej rozmowę z Sebiną, z której wynikało, że nie będzie jej robić pod górę z Rochem. A potem scena, gdzie Sebina zarzuca Łucji kłamstwo czy tam nieszczerość. Może Sebina na wylocie zrobi awanturę i ustawi pozostałych jeszcze bardziej przeciwko Łucji opowiadając jaka jest fałszywa.
  • Odpowiedz
  • 3
@Sieranevada: Nie rób mi nadziei bo nie chce się rozczarować.
@crazy_frog: Bardziej chodziło mi o deklaracje, tu Marvin, tu Krzysiek że niby wyróżnia się wizualnie, na pandorze powiedziała że jeszcze Roch i Michał i rano próbowała też coś wskórać u Patryka.
  • Odpowiedz
  • 6
@MajaF1: Zajawka była zmontowana tak jakby to było o nowej ale może faktycznie któraś ze starych lasek da czadu na odchodne.
Był też fragment jak Łucja na schodach mówi Sabinie że ona do Rośka nic (czy jakoś tak to ujęła) więc może faktycznie będzie tak jak @Sieranevada: pisze i poleci Sabina.
  • Odpowiedz