Wpis z mikrobloga

@pyczasty: Trudno powiedzieć. Jedni na prawdę mają w dupie możliwość posiadania samochodu i prawa jazdy. Może zdawał, ale się #!$%@?ł i nalał egzaminatora po mordzie, naszczał na drzwi samochodu i jeszcze kebaba miał w torbie to jebnął, a co miał nie jebnąć lekko przecwelonego egzaminatorowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Kebabysaoplacone: możliwości jest kilka... między innymi te 3 o których wspominasz... ale raczej skłaniałbym się do wersji, że nigdy nie miał, bo akurat kierowcy tacy jak on to to potencjalne stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze. A to chodzący niedoruchaniec jest
  • Odpowiedz
  • 1
@Potezny_Mazur: prawo jazdy zrobisz ale nawet ludzie z chorobami ale nie ogleirduwno . Pomagam. Uważam że trzeba leczyć takich szkodników jak oreguwno, nasze społeczeństwo również jest chore :)

A ja bardzo dużo widzę.

Gdzie się łukaszek nadaje? W normalnym państwie już miałby opiekę ambulatoryjną
  • Odpowiedz
@pyczasty: a czy brak prawka to jakas ujma? Slyszalem o dwoch znanych osobach bez prawa jazdy, najbardziej slynny to własciciel Pisu, nadpremier Jarosław Kaczynski ale tez z mniej znaczacych, jeden publicysta tefauenowski Tomasz Sianecki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Mein_Kraft: no to jest wlasnie straszliwa ujma dla ludzi pełnosprawnych. przytul się do łukasza to opowie Ci, ponoć nawet zaprasza do swojego mieszkania, bo tak słyszałem :) ale trzeba do niego przyjechać
  • Odpowiedz
skłaniałbym się do wersji, że nigdy nie miał, bo akurat kierowcy tacy jak on to to potencjalne stwarzanie niebezpieczeństwa na drodze.


@pyczasty: Ale to nie ma nic do rzeczy. Z jego charakterem powinien startować do prawa jazdy i prędzej nie zdał jak dla mnie. albo miał i poszło w #!$%@? za brzydkie rzeczy. To wielka strata dla tego cyrku, że nie ma uprawnień i jakiegoś rzęcha. Jeździłby jak szalony za pato,
  • Odpowiedz
no to jest wlasnie straszliwa ujma dla ludzi pełnosprawnych. przytul się do łukasza to opowie Ci, ponoć nawet zaprasza do swojego mieszkania, bo tak słyszałem :) ale trzeba do niego przyjechać


@pyczasty: no bo co to za post?
  • Odpowiedz
@pyczasty robienie z prawa jazdy jakiejś cechy nadczłowieka to jakiś absurd. Byle glupki maja prawo jazdy. Konon, barneje i kosno maja prawko a są kompletnymi zerami, przygłupimi, nie potrafią pracować i normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Musisz mieć naprawdę niezły ból doopy o Ola skoro wyciągasz to jako jedyny argument przeciwko niemu xD
  • Odpowiedz