Wpis z mikrobloga

@SupreminTHC: Zależy, w jakim celu palisz. Jeśli rekreacyjnie, to polecam palić tylko wieczorem po kolacji. Dobrą praktyką jest też posiadanie wagi i dokładne odmierzanie porcji, ale zakładam, że już to robisz, skoro w poście podajesz dokładne ilości. Sposób palenia też ma znaczenie - z lufki zejdzie o wiele mniej niż z jointa, a do małych ilości najlepszy jest waporyzator. Przedtem polecam detoks na miesiąc żeby zbić tolerkę.
@SupreminTHC: U mnie to działa tak ze na co dzień waloryzuje jedna kapsułkę 0.1g np po nocnej zmianie lub dwie jak mam np na rano to po pracy i przed spaniem. Jak mam wolne to nie kiedy do 3-4 kapsułek 0.1 albo jakieś babole do tego wiec zdążą się ze 1-2g. Żeby wrócić do 0.1 znowu stosuje jedna lub dwie kapsułki co na początku wydaje się nie wystarczające ale po kilku
@SupreminTHC w teorii możesz np palic naczczo lub po jakims ogromnym wysilku bedac juz najedzonym pod korek - w teorii.

dla tzw heavysmokersa a nim jesteś bo kojarzę twoje wpisy od wieeelu mies pozostaje jedynie zwiekszenie przerw w paleniu i palenie raz na jakis czas

tolerancja niestety to nasz wrog i chyba jedyna sluszna i logiczna opcją jest skonczyc z tym. ja wczoraj po 3 dniach detoksu zapalilem a i tak 1g
w jakim celu palisz. Jeśli rekreacyjnie, to polecam palić


@ZAPRASZAM_DO_POLONEZA: no właśnie nie tylko rekreacyjnie, ale w moich przypadłościach to nawet nie oczekuje od lekarza odpowiedzi bo pewnie nawet badań nie ma na taki temat co potrzebuję. Przypadek specjalny o ktorym bardziej na pw mogę się rozpisać jakiemuś badaczowi ¯\(ツ)/¯

@NKPL zastanawiam się między stacjonarnym a przenośnym, cena odstrasza ale vapowalem trochę i może to rozwiązanie aby palić mniej. Może przenośny