Wpis z mikrobloga

Co jak co, ale znowu wizualną przewagę mają kobiety. A faceci? Boże, naprawdę nie ma lepszych kandydatów? Jedynym, na którym można jakoś oko zawiesić jest Roch. Widoczna dysproporcja póki co #hotelparadise
  • 8
  • Odpowiedz
@Activee: zgadza się. I charakter ma spoko. Póki co lubię go najbardziej. Co do urody facetów - Marvin i Michał mieli kilka dobrych momentów ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Activee o ile Marvina jeszcze jestem w stanie zrozumieć o tyle Michał mnie totalnie odrzuca, z wyglądu totalnie przeciętny (ta „grzywka” postawiona pionem na żel mnie rozbroiła XD), a osobowość jak narazie wyraźnie pogarsza sprawę. Ostatni facet, z którym mogłabym stworzyć parę tam, meh
  • Odpowiedz
  • 0
@bas_sko moim zdaniem każda ma coś w sobie (no może jedynie Alicja mnie nie przekonuje, ale tu chyba dużą rolę gra osobowość xd). Nie mówię, że są ideałami piękna, mówię, że wypadają zdecydowanie lepiej niż faceci
  • Odpowiedz
@Activee: ja nie będę do końca obiektywna, bo mam jakąś awersję do powiększonych ust. Tzn jak są zrobione ze smakiem to spoko, nawet ładnie to może wyglądać, ale aktualne panny mają te usta totalnie spierdzielone, więc automatycznie tracą na atrakcyjności. Alicja +1, mam ciary żenady jak jej słucham :D Roch jest przystojny i ma naprawdę piękny uśmiech
  • Odpowiedz
@Activee ja jako facet mowie, ze zadnej ladnej laski tam nie ma i odwrotnie - faceci tam sa ponad laski wzgledem urody.

@Activee za duzo tik toka, instagrama i papki wpajanej przez tv, ze oceniasz ludzi po fryzurze. to dla mnie farbowane laski z tatuazami bez ladu i skladu sa smieszne w takim razie.
  • Odpowiedz
@Mikrosoft: kurde, mam takie samo zdanie jak Ty. Sama mam jeden mały tatuaż, ale w niewidocznym miejscu a te ich dziary porozrzucane po całym ciele, każdy z innej wsi wyglądają naprawdę okropnie
  • Odpowiedz