Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do poprzedniego posta:
poprzedni post

Zapomniałem dodać najważniejsze spostrzeżenie:

-jeśli chodzi o jakiekolwiek relacje (nie mam na myśli tylko związków, ale także relacje koleżeńskie) z kobietami - Przegryw poniżej 6/10 ZAWSZE będzie skazany na relacje głównie z zaburzonymi i mocno nieatrakcyjnymi (czyli wady genetyczne, płód alkoholowy, DDA, grube, dziwne hobby, tarrot) - no ogólnie nie nadającymi się do związku.

Dlaczego tak jest? To bardzo proste - bo dla kobiet wartościowych (czyli nie tylko ładnych, czy szarych myszek ale także po prostu zdrowych psychicznie) przegryw jest śmieciem, tłem, najwyżej narzędziem. One celują w oskariat, imigrantów lub chadów, przegryw dla nich nie istnieje.

Nawet jeśli chad jest zajęty to idzie ideologia "lepiej jeść tort razem niż gówno samej".
A jak nie ma chadów to po prostu rezygnują z facetów lub robią czynności by chada zdobyć (siłownie, przeprowadzka itd.).
Duża część z tych kobiet traktuje zagadywanie/starania przegrywa jako jawną zniewagę i upokorzenie.
Dla nich #przegryw to jak menel. Będą za wszelką cenę zamazywać fakt ich istnienia z pamięci.
Kobiety niekomfortowo się czują przy przegrywach, dlatego też robi się wiele czynności by zniwelować szanse na np. współpracę do minimum. Dlatego też przegryw nigdy nie dostanie pracy w biurach gdzie kobiet jest najwięcej.

Kobiety które zwracają uwagę na przegrywów są po prostu zdesperowane, wiedzą że są nikim w oczach oskarków i chadów, dlatego "szukają" gdzie indziej (szukają w nawiasie, bo tak naprawdę poza chadami czy oskariatem nie są nikim zainteresowane, one po prostu "grają" w samooszukiwanie się xD), co nie oznacza, że przegryw może liczyć na miłość, czy nawet zainteresowanie - bo to będzie związek układowy - facet musi dostarczać zasoby a kobieta w zamian jest po prostu z tym gościem, szukając okazji by go bardziej zgnoić czy dorobić rogi.

Dlatego #przegryw nigdy nie pozna kobiet od strony pozytywnej, bo każda kobieta będzie nimi gardzić. To mechanizm biologiczny, którego po prostu NIE DA się wyłączyć.
Dlatego też simpowanie i incelstwo będzie coraz mocniej zaznaczać się w społeczeństwie.

Dlatego tak ważne jest by każdy przegryw poznał blackpill, by potem pójść w whitepill by społeczeństwo przestało wykorzystywać przegrywów i traktować ich jak trędowatych.

#blackpill #przegryw #whitepill
  • 15
@Zly_CzlowiekXD: Zapomniałem dodać, że nawet jak przegryw zdobędzie babę to cokolwiek zrobi (wycieczki, kino, kawiarnia), to i tak będzie nieszczęśliwa, że z maczo nie obala browarem gdzieś wśród krzaków czy pod mostem , najprawdopodobniej zamieni się w "telenowelowe zombie", albo szybko pójdzie w dzieci i na nich skupi całą uwagę tresując faceta na pantoflarza. Lepiej ściągać zdrowe psychicznie z zagranicy.
Dlaczego tak jest? To bardzo proste - bo dla kobiet wartościowych (czyli nie tylko ładnych, czy szarych myszek ale także po prostu zdrowych psychicznie) przegryw jest śmieciem, tłem, najwyżej narzędziem.

@Zly_CzlowiekXD: Nieważne jak, ważne żeby mówili. Nic mnie tak nie brzydzi jak pierwotne niecywilizowanie róż0wych. One sobie mogą wybierać samych chadów zaliczaczy bo mają na to przyzwolenie ale jak facet chce dać upust swoim pierwotnym instynktom bo np. ma szansę u
kobietami - Przegryw poniżej 6/10 ZAWSZE będzie skazany na relacje głównie z zaburzonymi i mocno nieatrakcyjnymi (czyli wady genetyczne, płód alkoholowy, DDA, grube, dziwne hobby, tarrot)


@Zly_CzlowiekXD: przesadziłeś, wg mnie White Waffle robi dobry podział na chad, normies i sub-5. Normiki mogą liczyć na laski 2-3pkt niżej
chłop 7/10 -> dziewczyna 5/10.
W dużych miastach prawdopodobnie wszystkim dziewczynom 6/10 i powyżej chociaż raz udało się umówić z Chadem i będą już
@robert_malkowicz: dlatego nie ma żadnej przesady. Chłop sub 6/10 będzie miał dostęp najwyżej do kobiet sub 3/10 bo cała reszta niestety to alfa Widow. Jest za dużo facetów, za mało kobiet więc wszędzie tak jest, a chady korzystają i biorą wszystkie jak leci (no poza sub 3/10 xD)
@robert_malkowicz: niestety, alfy też spuszczają swoje granice.
I dlaczego mógłby? To proste - na imprezach te 4-5/10 dosłownie same wchodzą im na kutangi, a oni korzystają, bo dostają to bez wysiłku. A potem taka 4-5/10 staje alpha widow i brzydzi się przegrywami sub 5/10.