Wpis z mikrobloga

Daily reminder:

1. Jeśli jesteś poniżej 6/10 z wyglądu, masz kiepską twarz, frame, czy wzrost poniżej 180 cm to its over.

2. Jeśli nie spełniasz wymogów wyglądu to NIE ISTNIEJE dobry sposób, ani miejsce na nawiązanie jakiekoliwek relacji z kobietami (większość kobiet nie potrafi oddzielić swojego osobistego odczucia do osoby od powiedzmy profesjonalnej).

3. Podbijanie mięśni czy zmiana fryzury czy ciuchów nie zwiększa znacząco SMV.
Wbrew płaczom PUA oraz redpilla jest to niemożliwe. Nie jest możliwe zmiana zdania kobiety co do danego faceta, nie zacznie go pożądać bo gatce, a co dopiero po ciuchach XD

Max to "plusik" czyli jak jesteś 5/10 to będziesz po tuningu 5 z plusem - co oznacza że naturalna zaniedbana 6/10 nadal będzie ciebie przebijać. Geny > cokolwiek innego.

4. Jedyna możliwa realna zmiana to operacje plastyczne której efekty są mocno zredukowane do genów.

5. Hipergamia kobiet będzie się zwiększać ponieważ jest ostry niedobór kobiet piramida płci niby pokazuje że jest niewielka przewaga mężczyzn, ale nikt nie bierze pod uwagę że o kobiety 18-30 rywalizują nie tylko rówieśnicy, ale także faceci starsi, czyli nawet powyżej 40 oraz imigranci.

6. Niewiele jest krajów w Europie gdzie kobiety gardzą swoimi rodakami jak w Polsce, co oznacza że geomaxxing nie będzie tak mocno działał jak np. mokabe na p0lki. Czyli emigracja na Niemcy czy resztę Europy nie spowoduje, że kobiety zaczną interesować się pasztetem polakiem.
Niestety wschód teraz zaczyna mieć przesyt białych mężczyzn więc co rok szanse spadają.

7. Będąc przegrywem jesteś właściwie zmuszony do chociaż lekkiego simpowania lub chociaż byciem miłym, gdyż kobiety tak mocno nienawidzą "alfa" przegrywów - że potrafią BARDZO skutecznie zmanipulować całą grupę by ciebie jawnie hejtowano - tego procesu nie da się odwrócić, należy wtedy zmienić pracę/szkołę/kierunek. Chłodna uprzejmość u przegrywa = bierna agresja wobec kobiety co powoduje że ona będzie się mścić i robić problemy. Przegryw który ma do siebie szacunek i chce mieć spokój MUSI pracować z dala od kobiet (zwłaszcza zbliżonych do jego wieku).

8. Charakter i sposób życia nie ma znaczenia dla kobiet. Chad może być pipą, ciamajdą a i tak nie odgoni się od kobiet, zaś przegryw z charakterem alfa będzie budził nienawiść. Dobry charakter bez przynajmniej ciała 6/10 jest bezużyteczny.

9. Whitepill jedynym sensownym rozwiązaniem dla przegrywa, odpuszczenie tematu damsko męskiego, a skupienie się wyłącznie na sobie.

#blackpill #whitepill #przegryw
  • 15
@Zly_CzlowiekXD: Wg mnie jedyną opcją w takim przypadku jest podnoszenie swojego statusu społecznego i szukanie dziewczyny z dolnego segmentu Fun Zone. Czyli normalnych w miarę ładnych(w waszym mniemaniu) dziewczyn. Wtedy jest duża szansa, że spermiarze nie podbili jej ego. Normalne kobiety się przywiązują. Jeszcze nie wszystko stracone.
Najważniejsze żeby nie była wdową po Chadzie, bo prawdopodobnie całe życie będzie chciała spróbować swojej szansy raz jeszcze.
robertmalkowicz - @ZlyCzlowiekXD: Wg mnie jedyną opcją w takim przypadku jest podnosz...

źródło: screen_shot_2023_03_26_at_114150_pm

Pobierz
@robert_malkowicz: niestety teraz większość młodych kobiet to w jakimś stopniu alfa Widow więc szansę na trafienie takiej (jak w ogóle nas zauważy) są znikome. Pisałem już że podnoszenie statusu nie zwiększy SMV niż o plusik, chyba że mówimy o poziomie polityk czy dyrektor korpo, tylko znowu, tu nie będzie pożądania a jedynie golf digger. Nie ma rozwiązania dla przegrywa (chyba że do Afryki xD)
@Zly_CzlowiekXD: Przeczytałem kontynuację i z ciekawości wróciłem do tego. Co do punktu 7go to teraz rozumiem tą nagonkę na mnie w poprzedniej pracy (szczerze nienawidzę tych gości, bo wykazali się nadgorliwością, której nawet same różowe się nie spodziewały, takie goście są dla mnie gorsze od szmat! ). Ja się broniłem przed ich cholerną tresurą, ale gdy wrogów kupa to i herkules dupa. Musiałem się w końcu zwolnić z dobrej pracy a
Chłodna uprzejmość u przegrywa = bierna agresja wobec kobiety co powoduje że ona będzie się mścić i robić problemy


@Zly_CzlowiekXD: ehhhhhhhhhhhhhhhh, a to przecież mój standardowy sposób postępowania z ludźmi.
@Rondo3: niestety dla kobiet (zwłaszcza zaburzonych) które na codzień są rozpieszczane atencją i miłymi słowami, to jakbyś dał plaskacza w twarz. Niestety, one są bardzo emocjonalne, i tu nie kierują się logiką.

Chłodna uprzejmość jest u facetów normalnością, neutralnością, ale dla kobiet nie, to jest upokorzenie, to jest kara.
Same uwielbiają ją stosować do przegrywów, ale jak odpowiesz tym samym to jakbyś jej szczękę rozwalił XD

Mnie to śmieszy, bo to
@Zly_CzlowiekXD: Zdecydowanie obiecałem sobie, nie marnować życia na jakieś starsze baby i madki, które miały na mnie wywalone jak jeszcze nimi nie były i nie łudzić się, że brzydkie pokochają mnie, tylko dlatego, że inny frajer ich nie chce. ;) To forum to trochę takie "katharsis" :)
@wojtek-m: stare baby to się.... cośtam prądem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Te baby cwane są - jak są wartościowe, piękne, młode to mają ciebie za nic, mają ciebie w dupie bo są "samodzielne", a jak wszystko stracą i są "śmieciem" to nagle wtrącają się w czyjeś życia.

Starych bab to nie biorę na poważnie - ale na szczęscie jestem w wieku i wyglądzie że i tak każda
@Zly_CzlowiekXD: Kurła! Sam kiedyś byłem "feministą" dopóki nie zacząłem więcej pracować z babami i zamiast "50 twarzy Grey" zobaczyłem "50 twarzy tzip"! xD
Zupełnie inne zachowanie wobec ziomków, którzy mieli je w dopie, śmiechy chichy(nawet klepanie i szczypanie w intymne części ciała tych " zajętych") a o 180 stopni inaczej tych którzy jakoś chcieli być dla nich uprzejmi, czy chociaż grzeczni przez wychowanie. Nawet własne siostry podają mi rękę jakbym był
@wojtek-m:

Zupełnie inne zachowanie wobec ziomków, którzy mieli je w dopie, śmiechy chichy(nawet klepanie i szczypanie w intymne części ciała tych " zajętych")


Ogólnie z tobą się zgadzam ale tu muszę się wtrącić.
Prawdopodobnie ci ziomki mają wygląd lepszy niż 6/10 skoro te baby tak ich traktują.
A jak jeszcze są zajęci, to baby pozwalają sobie na znacznie więcej.... lol choć powinno być na odwrót, ale baby takie są - wolnych,
@Zly_CzlowiekXD: Jednego dziadka firmie faktycznie prawie oskarżyły o molestowanie "słowne" a to co przy innych odpirdzielały się chowa. Pracować z babami w jakiejś większej firmie to MASKRA, nawet jak próbujesz się od nich zdystansować to ci przez ich zasranych "kolegów" jakoś dokopią. :(
@wojtek-m: no niestety, jak trafi się wyjątkowo popierd baba, to nic nie pomoże poza wypowiedzeniem lub przeniesieniem do innego budynku/oddziału. Bab nikt nie ruszy bo system je chroni, a jak system nie może to wykorzystują spermiarzy którzy dla cienia szansy na ich uśmiech są gotowi ciebie zabić. Tu ciężko o jakąś korzystną strategię, nam brakuje solidarności.
@Zly_CzlowiekXD: I to "spermiarstwo" jest największą zarazą, bo im baba zamacha dupą, albo cyckami przed nosem, jakieś "hehehihi", albo tandetna smutna minka (Boże, jak ja nie nienawidziłem tych ich sztuczch min!) i wszystkie takie " pseudofacety" nawet same im wciskają, że są aniołami i dobrze robią i to przez takich pachołków baby się uczą dziadostwa. Mam nadzieję, że te pachołki skończą z jakąś grubą i marudną pijawką i nieszanującymi ich dziećmi.