Wpis z mikrobloga

Filip "Filipek" Marcinek najbardziej zakompleksiony i pretensjonalny zawodnik fame mma. Te walki dostaje chyba tylko dlatego żeby Boxdel czuł się od kogoś wyższy, a za to jego wczorajsze #!$%@? o wadze i nawiązywanie na każdym programie z pozytywnym Sebastianem do sytuacji z Rafalalą to włodarze powinni mu dać przymusowy urlop od freaków na długi czas
#famemma
ko-koksujpkx-jp - Filip "Filipek" Marcinek najbardziej zakompleksiony i pretensjonaln...

źródło: tyrion_lannister

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@ko-koksujpkx-jp: w dodatku jest populistą, demagogiem, fajnistą i totalnie oportunistycznie kalkuluje co warto a co nie, a jak się zdenerwuje i jest chwilę sobą z tą miną jakby miał płakać to wychodzi z niego wulgarny hipokryta i kasztan. idealny jako spocony kolega dla Tejkfjuta. śmiesznie jak się on śmieje i ma poczucie kontroliz wtedy dystansik, a tak to szacunek do mje, mojej muzyki, mojego przyjamciela, za dużo zarabiasz i za mało
  • Odpowiedz
@ko-koksujpkx-jp: szczerze to nie wiem czemu on co gale dostaje walki. Nie jest ani dobrym, ani też zasięgiem raperem, nie przyciąga ludzi do kupna ppv, nie dymi, daje #!$%@? walki. #!$%@? wie czemu go ciągle biorą
  • Odpowiedz