Wpis z mikrobloga

@neurotiCat: kuźwa z racji biznesów, często jestem na Ukrainie. Chciałbym raz trafić na coś takiego, kuźwa choć raz, albo żeby na bulwarach zaczepił mnie jakiś Ukrainiec, lub chociaż jakąś Ukrainkę poganiającą kasjerki w lidlu, czy innych biedrach. No nic.
Za to jak szedłem dziś do biura zobaczyłem swojego rodaka pod sklepem 24h, który od wódy miał tak spuchnięte ryło jakby chciał upodobnić się carline drapiński. Do tego po łyknięciu soku
  • Odpowiedz
@shogun789: nie będę dyskutował, czy to prawda, czy fejk, ale przecież widać, że to jest nałożone na fotel w jakimś busie, więc po cholerę telefon - wystarczy zapytać kierowcę i tyle...
  • Odpowiedz
@neurotiCat: Xddd każdy MOPS ma dostęp do platformy "źródło" które połączone jest z systemami straży granicznej, każdorazowy wjazd i wyjazd jest odnotowywany i pracownik MOPSU natychmiastowo wstrzymuje świadczenia po czym uruchamia procedurę wygaszenia świadczenia. MY WIEMY KIM WY SO
  • Odpowiedz
Za to jak szedłem dziś do biura zobaczyłem swojego rodaka pod sklepem 24h, który od wódy miał tak spuchnięte ryło jakby chciał upodobnić się carline drapiński. Do tego po łyknięciu soku z gumijagód puścił soczystego bełcika. Taka sytuacja o 7.15 w centrum Warszawy. Pozdawiam.


@Radostingol: potwierdzam, byłem tym sklepem 24h
  • Odpowiedz
@neurotiCat widzisz, życie w Polsce jest prostsze, odnajdziesz się szybko. W Polsce także nie ma przykazu drukowania takich śmiesznych fejków jaki wrzuciłeś wyżej. Następnym razem jednak, gdy będziesz chciał zaimponować innym multikontom, to przyłóż się bardziej do poprawnej pisowni. Wtedy będzie bardziej wiarygodnie
  • Odpowiedz