Wpis z mikrobloga

#hotelparadise po pierwszych 2 odcinkach jestem i szczerze nie ma co narzekać - uczestnicy są pozytywni, ciekawi i... w większości potrafią się wysłowić. Jeśli ktoś się nudził to niech odpali pierwsze odcinki z HP6 i zobaczy jak wielka jest przepaść - moim zdaniem z bieżącego sezonu ludzie są nieporównywalnie dużo bardziej ciekawi.
To co godne uwagi to:
1. Pan Lektor tęskniący za Grzesiem - jego porównanie Rocha do Ventyla - jprdl...
2. Obiektywnie trzeba stwierdzić że to jest wyczyn żeby po 2 odcinkach takie uczestniczki jak Kornelia i Alicja aż tyle osób drażniły - czuję że szybko wylecą z programu.
3, Tak jak imię Kornelia zobowiązuje to co powiedzieć o imieniu Michał - zaczynam wierzyć w hotelową reinkarnację
4. Widzę że już pojawiło się sporo chamskich komentarzy (a nawet hejtu wypełnionego nienawiścią) - wstrzymajmy się z tak bardzo ostrymi ocenami wszystkich uczestników - wiele wskazuje że to może być edycja, gdzie IG uczestników lub ich wygląd totalnie nie odzwierciedla ich charakteru - przykładowo Alicja wydawała się przed programem normalną dziewczyną z sąsiedztwa, a już widać że tak nie jest - może okazać się wielką histeryczką i atencjuszką. Przykładowo Krzyśka sam skreśliłem na początku bo trener personalny, ale w odcinkach widzę że nie jest takim bucem jak przykładowo Kamil z HP5, a w dodatku nie mówi głupot, a nawet widać w nim jakąś naturalną wrażliwość co jest bardzo niestandardowe jak na osobę pracującą w tym zawodzie. Karolinę pojechało kilka osób za usta i że brzydka, a w programie po 2 odcinkach widać było że aż 3 facetom z 4 wpadła w oko (Marvin, Michał i Krzysiek, a Roch się nie określił), a do tego widać że lubi zwierzęta i dogaduje się ze wszystkimi. Roch jest najsłabiej zbudowany, a mimo wszystko budzi największe zainteresowanie dziewczyn. Można powiedzieć że same skrajności, które mają zaskakiwać widza - przykłady chybił-trafił ale chyba warto oceniać zachowania i postawy uczestników niż tylko ich wygląd. W 3 odcinku wchodzi absolutna topka pod względem wyglądu - śmiało można powiedzieć że jej odbiór będzie na start dobry ze względu na wygląd, ale charakter... zobaczymy :)
  • 4
@kipman1: dla mnie zapowiada sie interesujaco, troche jestem zaskoczony odbiorem tu - ze duzo gorzej wygladaja od startu poprzednich edycji itp - zupelnie sie nie zgadzam, moim zdaniem wygladaja calkiem dobrze. O Michale moim zdaniem zapomnimy, Kornelia obstawiam, ze troche tam pobedzie. Widac w dziewczynach dymogenny potencjal, a to o to chodzi, zeby bylo o czym dyskutowac na tagu. Z ta Alicja … mnie zupelnie nie irytuje, bardziej bawi gdzies takia
@kipman1: Ta Karolina brzydka nie jest, ale to co sobie porobiła z ustami jest chyba dla wielu ludzi odpychające. I przesłania wszystko inne, bo bardzo rzucają się w oczy i tworzą jakiś taki dysonans poznawczy. Gdyby nie te usta, to nawet pewnie można powiedzieć, że jest bardzo ładna.
@Sieranevada: Trochę w tym prawdy jest - mamy XXI wiek, a dla Polaków każdy kto nie wygląda tak samo jest inny. Można by było wręcz powiedzieć że gdyby nie usta to jeszcze ludzie by zauważyli że fajna dziewczyna z niech z charakteru sugerując się 3 odcinkami.