Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Zauważyliście na gniocie, moment z migotką i kamerdynerem, że oni dosłownie chcieli powiedzieć, że przejrzeli na oczy, odnaleźli FORA INTERNETOWE i 'oni tak nie umieją'. Nie wiem jak dla was, ale na moje, oni chcieli powiedzieć, że nie umieją tak kłamać jak Kulfon i że ogarnęli, w co oni się wpier***. Moment od 16:30.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 12
@krol-dzungli wrzucę zaraz szota z tego.
Chcą zarabiać z youtube i nie chcą się za Kiszonkowca ciągle tłumaczyć i widzą że jak się od niego nie odetną to kariery nie zrobią.
  • Odpowiedz
Nie wróżę im sukcesu. Kontent mają nudny


@WarwaraBasia: dokładnie i pokazali się z takiej strony, że można im napluć w twarz, a oni się będą uśmiechać.Niby przy tym spotkaniu byli źli (kolokwialnie ujmując), ale jednak próbowali zrzucić na komentarze czyli na widzów. Jakby się bali Ropuchowi w twarz powiedzieć.
  • Odpowiedz
Jakby się bali Ropuchowi w twarz powiedzieć.


@Mikkkoo: jeszcze są sąsiadami Beja Kiszonkowego, a jak się wyprowadzą z dala od Ropucha to pewnie w ogóle się od niego odizolują. Ropuch jak tam przyjedzie to się odbije od zamkniętej bramy, jak było chyba u Twixów i Szazji.
  • Odpowiedz
Ropuch jak tam przyjedzie to się odbije od zamkniętej bramy, jak było chyba u Twixów i Szazji.


@darth_invader: może tak być jak piszesz, a nawet wielce prawdopodobne, ja piszę tylko o tym, że znów Ropuch postawił ich w złym świetle, bo jakby sami "potwierdzili", że Ropuch mówił prawdę o tym, że są golasami. Trzeba mu przyznać, że jest dobry w tym jak przedstawić ludzi w najgorszym świetle, jak tylko przestają
  • Odpowiedz
@Mikkkoo: chyba jakoś niedawno Twixy pogoniły Ropucha ? Ciekawe czy ich rzeczywiście nie było czy po prostu zobaczyli znajomy motorek zombie oraz gopro przez szybę i stwierdzili, że nie mają ochoty na zadawanie się z Bejem ani filmowanie z jego udziałem. Do Szazji też musiał wbijać za jakąś laską, bo Szazja na 100% nie chciała mu otworzyć jak ten próbował chamsko włamać się na posesję. Przy bramie musi być dzwonek
  • Odpowiedz