Wpis z mikrobloga

@DzonySiara: lewacy myślą że on się tym zdjęciem kompromituje, a właśnie ustrzelił trochę głosów w centrum.

Jedyny punkt warty wstydu to obecność Kowalskiego.

Ps.
Pani za.glupi komentarz o psie wyleciała kompletnie z list wyborczych.
  • Odpowiedz
Ps.

Pani za.glupi komentarz o psie wyleciała kompletnie z list wyborczych.


@kobrys13: Ale pana #!$%@? za komentarze o lekkiej pedofilii czy jego eminencji putinie już nie można wyrzucić?

Bo ja osobiście wolałbym kiełbasę z psa, niż p***dolenie odklejonego dziada o cudowności
  • Odpowiedz
@kobrys13: ja nie uważam ze on się kompromituje. Uważam, ze menzten to taki sam cynik jak korwin tylko dużo mądrzejszy. On sobie robi grunt pod przyszłe szekle od pisu. Jeśli ktoś myśli, ze człowiek który za życiowy szczyt ogarnięcia uznaje wyprowadzenie spółek na Maltę i dymanie kraju na podatki nie będzie głosował z pisem jak mu nakręca lądów za kilkadziesiąt milionów to jest naiwnym dzieckiem. Typ dosłownie rzuca hajsem ze
  • Odpowiedz
@kobrys13: Jak ktos po zobaczeniu zdjecia goscia jedzcego hot doga dochodzi do wniosku ze tak to jest osoba na ktore bede glosowal to w sumie nawet nie wiem jak to skomentowac xd
  • Odpowiedz
On sobie robi grunt pod przyszłe szekle od pisu.


@Gluptaki: obstawiam że jednak tak jak wspomniałeś - on bardziej kalkuluje niż Korwin i nie sprzeda się PiS bo to by go skończyło natychmiast
  • Odpowiedz
@kobrys13: to zdjęcie to teaser przyszłej koalicja pis+konfa, lewaki już to wiedzą a kuce zaklinają rzeczywistość, jedyny plus z tego będzie taki że konfa podzieli los samoobrony, ligi polskich rodzin, gowinowej partyjki itd

  • Odpowiedz
i nie sprzeda się PiS bo to by go skończyło natychmiast


@kobrys13: politycznie skończyło by go co najwyżej na 1-2 kadencje (kto pamięta dziś rokitę i plan na POPIS?) , finansowo i biznesowo ustawiłoby go na całe życie.
  • Odpowiedz
politycznie skończyło by go co najwyżej na 1-2 kadencje, finansowo i biznesowo ustawiłoby go na całe życie.


@Gluptaki: nie, skończyłby się jak szmata niegdyś znana jako Kukiz
  • Odpowiedz
@kobrys13: kuki jest naiwny, mentzen jest wyrachowany. Pomijam już fakt, że to, że kuce by się poczuły oszukane nie znaczy, że gość jest skończony - szczególnie jak ma inny wyznacznik sukcesu (finanse, stanowiska, znajomości) niż respekt wśród kucy. Dużo ludzi wydaje się tego nie rozumieć. A mentzen nawet za bardzo nie stara się ukryć tym, że jego aspiracją jest hajs i dymanie państwa na podatkach. On jest wierny przede wszystkim
  • Odpowiedz
Żaden z niego patriota idealista, bo ktoś taki by spółek na Maltę nie wynosił i nie robił o tym tik toków.


@Gluptaki: nie będę tłumaczył Memtzena bo jeszcze mi ktoś zarzuci,.że jestem jego wyznawca.

Wydaje mi się, że Memcena bardziej kręci robienie partii i mówienie o jego wizji ekonomi (z którą się w 3/4 zgadzam) jednocześnie leci ostro światopoglądowo nie po swojej myśli do końca ale jednak zgonie z linią partii (i z ich światopoglądem też.kompletnie się nie
  • Odpowiedz