Wpis z mikrobloga

@Pupeteu Mam Horneta, Hornet jest zajebisty, tylko trzeba mu dołożyć stół PEI bo szkło z czasem traci właściwości i trzeba bawić się z taśmami/klejami. Po wymianie tafli na magnes+ teksturowane PEI od Creality kupione za 80zł w Botlandzie druki ładnie się trzymają.
Trzeba przypilnować sobie pierwsze 2-3 warstwy druku czy dobrze nanosi filament, potem już problemów nie ma. Urządzenie ciche, dysze wymienne kompatybilne z E3D tanie i łatwo dostępne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Szyszkalogin: jakieś adaptery do dysków dla serwerów, gotowe klatki do dysków, naprawa popsutych mocowań itp, organizery do szuflad, gdzie jest jeden wielki #!$%@? , podstawkę do laptopa, uchywyt do pada/słuchawek.
Tego typu.

Znalazłem jeszcze - Anycubic Kobra Neo 3D 536zł ta ma największy rozmiar wydruków to chyba top 1 jak na razie.
  • Odpowiedz
  • 0
@Przemasu no ja właśnie kupiłem nowy heatbreak bo stary ułamałem przy wykręcaniu jak mi się glut zrobił (teraz mam porządnie skręcone na gorąco i glut nie ma prawa się pokazać). nowy heatbreak (niby dedykowany) okazał się za krótki i przez to nie pasują mi oryginalne dysze. Dlatego właśnie używam dyszy e3d, bo ma dłuższy gwint. Co prawda trochę wystaje sam gwint z dyszą ale dzięki temu, układ ma tą samą długość co
maniok - @Przemasu no ja właśnie kupiłem nowy heatbreak bo stary ułamałem przy wykręc...

źródło: temp_file3001520118126987728

Pobierz
  • Odpowiedz
KINGROON KP3S Pro za 537zł


@Pupeteu: ta jest z tego wszystkiego najsensowniejsza, bo ma prowadnice na liniowych hivinach (klon, ale zawsze lepsze niż plastikowe rolki) oraz direct-drive extruder - a za tą cenę wiele nie ma co wymagać więcej (a jakby tego nie było - to byłoby to pierwszy mod do zrobienia, by drukarka miała sens). Pozostałe tego nie mają, i to duży ich minus, bo wpędzą się w koszty (i
  • Odpowiedz