Wpis z mikrobloga

Czy jeśli jako #niebieskiepaski oczekujecie od swoich #rozowepaski golenia nóg, to czy analogiczne oczekiwanie w drugą stronę (tj. żeby niebieski golił nogi) jest w porządku? Ciekawi mnie opinia obu stron.
#zwiazki

Czy jeśli różowy goli nogi, to uzasadnionym jest żeby oczekiwała tego samego od niebieskiego?

  • jestem różowym - tak 4.7% (171)
  • jestem różowym - nie 6.6% (238)
  • jestem niebieskim - tak 18.0% (652)
  • jestem niebieskim - nie 70.7% (2556)

Oddanych głosów: 3617

  • 94
  • Odpowiedz
@bezprzypau: jak nie żenuje cię żałosne walenie konia w samotności przed komputerem i spucha do znoszonej skarpety, to co mam ci powiedzieć? Ja jestem normalnym człowiekiem, ty wykopkiem, nie dogadamy się nigdy.

No, a przecież komentarz na który odpisywałem to był pełen miłości i zrozumienia, prawda? Ale do tego się nie przyczepisz, bo to twój fellow spermiarz, podobny tobie śmietnik społeczny.
  • Odpowiedz
@onepnch: @bacaa90

No i sami zobaczcie, już usunięte. Ten portal to jest ostatni bastion i ochronka dla takich ludzi, możesz normalnemu człowiekowi jechać po matce, walić od najgorszych i nic, moderacja śpi, ale tu kilka słów dosadnej prawdy i już lecą z parasolem. Moderacja tutaj to żart, są z tej samej gliny, wystarczy kogoś skrytykować na tagu przegryw i można odliczać czas do otrzymania bana.

No, ale nic, wszyscy wiemy że
  • Odpowiedz
@Noniusz: Nikt (niezależnie od płci), kto nie ma na to ochoty, nie powinien być zmuszany do golenia nóg. Jeśli z jakiegoś powodu preferencje drugiej strony ci nie odpowiadają, znajdź innego partnera.
  • Odpowiedz
Ja jestem normalnym człowiekiem, ty wykopkiem, nie dogadamy się nigdy.


@ujumuju: po pierwsze, tez jestes wykopkiem xD po drugie, nie powiedzialbym, ze normalnym czlowiekiem. Raczej nikt normalny w niedziele rano nie wyzywa innych od smieci, bo maja inne zdanie dotyczace golenia nog xD

żałosne walenie konia w samotności przed komputerem i spucha do znoszonej skarpety


ale to nwm. Mam przy innych walic konia? xD Zreszta nie jest znoszona tylko nowa (
  • Odpowiedz
@Noniusz: Jeżeli czegoś wymagasz, to licz się z tym że ona też będzie wymagała.

Wgl zadajesz dwa różne pytania. Bo co innego jeżeli ona goli bo chcę, a co innego jeżeli ty od niej tego oczekujesz.
  • Odpowiedz
@Noniusz: Bardzo chętnie bym sobie ogolił nogi, ale różowe tego nie chcą xD Dlatego mam taką rozkmine, że kiedy różowa przestanie golić nogi, to wtedy facet powinien ogolić swoje i powiedzieć, że jeśli laska chce być chłopem w związku, to on przejmie rolę kobiecą xD.
  • Odpowiedz
@bezprzypau: nie jestem wykopkiem w kontekście w jakim użyłem tego określenia. Równie dobrze mogę się przysrać, że napisałeś, że nie jestem "normalnym człowiekiem". Upośledzenie społeczne nie pozwala ci w ogóle wyczuć kontekstu rozmowy i używanych w niej słów.

Oprócz tego jesteś niepełnosprytny, ja nikogo nie wyzywałem od śmieci, bo ma inne zdanie dotyczące golenia nóg. Golenie nóg to był tylko trigger do ujawnienia przez tego usera skali swoje odklejenia, co jak
  • Odpowiedz
Porównać golenie nóg możesz do golenia mordy, ewentualnie


@Ulfric_Stormcloak: no jak ja gole morde to oczekuje ze dziewczyna tez mi nie wyskoczy z 2-dniowym zaroste.

A jak zapuszczam brode to oczekuje ze dziewczyna tez zapusci, nie po to sie bierze krasnoludzkie kobiety
  • Odpowiedz
@bezprzypau: no tak xD to ja mam problem, że pogardzam odpadem społecznym, a nie ktoś kto #!$%@? się do skarpet. Spokojnie, wyłączysz wykop i świat ci przypomni gdzie jest twoje miejsce. Nigdzie też cię nie wyzwałem, stwierdziłem kilka faktów o twoich ułomnościach, które można było zauważyć, ale oczywiście typowy przegryw musi założyć skorupę i wejść w swoją dobrze znaną rolę ofiary.
  • Odpowiedz
@Noniusz: oczekiwać zawsze można, natomiast druga strona może chcieć się do tego dostosować, ale nie musi. Nie ogoliłam nóg od 3 miesięcy (mam ciekawsze zajęcia niż marnowanie czasu w łazience) i na szczęście trafiłam na partnera, któremu to nie przeszkadza, ale gdyby przeszkadzało, to musiałby albo to jakoś przeżyć, albo przyszedłby moment rozstania. W niektórych kwestiach mogę rezygnować ze swojego komfortu na rzecz partnera, ale moje owłosienie nie jest tą rzeczą.
  • Odpowiedz
@ujumuju: nom, jakiś tam problem z emocjami masz, skoro tak się rzucasz na forum, którego użytkownikami gardzisz

wyłączysz wykop i świat ci przypomni gdzie jest twoje miejsce


zeby tobie nie przypomnial sadzac po poziomie frustracji xD
  • Odpowiedz
@bezprzypau: ale nie przypisuj innych swoich stanów emocjonalnych. Ja się nie frustruje, stwierdzam fakt. Jak opisujesz jakiś innych patusów to też to przeżywach czy potrafisz o tym mówić czysto opisowo? Po prostu przypominam, śmieć jest śmieciem i tyle. Po raz kolejny odsyłam do komentarza, na który opowiadałem, 2gi pod tym wpisem. Nie zrobisz tego, bo masz z tym ścierwem mentalną sztamę. To forum uczy takich ludzi, że jest jakieś przyzwolenie w
  • Odpowiedz