Wpis z mikrobloga

Ogolnie to znane jest w spolecznosci us17 takie heheszkowanie, ze "Kononowicz melestowal" ale nikt tego jakos bardziej doglebnie nie analizuje. Ot ktos cos tam uslyszalas a reszta zaczela bezrefleksyjnie to powtarzac. Ja natomiast tu widze cos co jest zdecydowanie grubsze. Jesli Leosia trafila do szpitala i tam lekarz stwierdzil, ze byl na niej seks uzywany a mowimy tutaj o starej babie 70-80 letniej ktora juz ledwo co kojarzyla rzeczywistosc to werdykt moze byc tylko jeden. Ten zwyrol faktycznie to robil.

Jeszcze mozna by to jakos podwazyc jakby Leosia powiedziala, ze lekarz glupoty gada i to nie prawda. No ale ona to potwierdzila przed sadem bo przeciez sprawa o to sie toczyla ale powiedziala, ze jakis tajeminczy, nieznany absztyfikant tam przychodzil i to z nia robil. To bzdura totalna. Niby gdzie to robili jak ona juz ledwo chodzaca byla? Obok na wyrze byl Bogutek z Krzysiem misiem a poza tym predzej grubas by komus nakladal po ryju niz pozwolil zeby ktos odwiedzal jego matke w tych celach.

Dodatkowo grubas co jakis czas sie sam miedzy wierszami wkopywal od wielu lat jak np. pytany o jakies erotyczne sny czy mu sie snia mowil, ze matka mu sie czasem sni i tego typu wiele innych sytuacji. Niby niewinne, niby nic takiego, niby przejezyczenie ale jednak zawsze to w ta strone szlo. Nie wiem, dziwne to wszystko i nie miesci mi sie to w glowie. Ja wiem, ze odyniec to humanoid gotowy zrobic wszystkie najobrzydliwsze rzeczy na tym swiecie ale akurat tego nie moge sobie jakos wyobrazic choc wszystkie znaki wskazuja, ze to jednak prawda. Nie bardzo tylko pamietam kontekst tej sprawy dlaczego ona do szpitala trafila i dlaczego odbukcja byla robiona w tym kierunku itd.
#kononowicz
JulianGangol - Ogolnie to znane jest w spolecznosci us17 takie heheszkowanie, ze "Kon...

źródło: Screenshot 2023-03-04 14-34-42

Pobierz
  • 26
@badreligion66: no wlasnie na podstawie lekarskiej obdukcji byla sprawa o to w sadzie i to jest fakt a nie zaden domysl. Nie wiem czy szpital to musial zglosic na policje automatycznie jako przestepstwo czy cos w tym stylu ale byla o to sprawa w sadzie. Umorzenie nastapila bo Leosia jakiegos wala z jakims gosciem wymyslila i nie dalo sie tego podwazyc ani obciazyc grubasa ale to przeciwko niemu toczyla sie sprawa