Wpis z mikrobloga

Ja sobie ogolnie chodze nago po mieszkaniu i mnie tam #!$%@? czy ktos patrzy przez okno czy nie ale moja Zona sie denerwuje. Mowi ze sasiedzi patrza. Balkon mamy otwarty i naprzeciw jest drugi blok i ze sasiad wychodzi palic i widzi jak sie potezna kiełba majta. No i mowie swej wspanialej zonie ze mnie #!$%@? jak ludzie pala nad nami, pod nami, przed nami i ich nie widze ale czuje dym. Sam nie mam nalogow wiec moja jedyna bronia jest latanie bez majt. I mowie jej ze mnie #!$%@? jak ktos pali i mi tu leci wiec wypowiadam sasiadowi wojne. Normalnie juz chodze w majtach ale jak sasiad wychodzi palic i go zauwaze to patrzac na niego bede sciagal majty z otwartymi drzwiami na balkon. Zobaczymy kto pierwszy przestanie czy ja chodzic bez majt czy on palic na balkonie. I czy Zona wytrzyma psychicznie te walke, ale na kazdej wojnie sa poszkodowani, jest to poswiecenie na ktore jestem gotow. A moze dzieki mnie typ rzuci palenie i zastosuje te terapie na innych ktorzy beda chcieli rzucic.

#niewiemjakietagi
  • 20
@jakacper: podobno teraz jak tam na mnie patrzy i bym go zapytal czy mu nie przeszkadza ze tak sobie nago po domu latam to by mogl mnie oskarzyc o molestowanie.

Wiec tak sobie stoimy na balkonie i na siebie patrzymy.
Troche cringe chyba bawi się w udawanie ze jest gejem (òóˇ)