Wpis z mikrobloga

#firma #banki #bankowosc #mbank #millenium

Jaki bank polecacie do działalności?

Mam od zawsze prywatny mbank i wium, o ile appka sumie jestem zadowolony, nie mialem nigdy problemow.

Widzialem ze maja oferte 0zl za konto firmowe na zawsze. Wyglada spoko. Ale wyczytalem ze np jak bede chcial limit w rachunku to juz utrace to 0zl na zawsze.

Jakie inne propozycje? Mam tez w tej chwili millenium. O ile appka na telefon jest super, tak wkruza mnie np logowanie na strone gdzie nie moge z menedzera hasel puscic logowania bo jakies durne losowe literki w peselu musze uzupelniac.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O ile appka na telefon jest super, tak wkruza mnie np logowanie na strone gdzie nie moge z menedzera hasel puscic logowania bo jakies durne losowe literki w peselu musze uzupelniac.


@MercedesBenizPolska: Można bez problemu użyć menadżera haseł, tylko trzeba w konfiguracji hasła dodać dodatkowe pola. Np. w Bitwardenie nazywa się to "pole niestandardowe" - na każdą cyferkę numeru PESEL dodajesz osobne pole.
Hirunkan - >O ile appka na telefon jest super, tak wkruza mnie np logowanie na strone...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-26 100848

Pobierz
  • Odpowiedz
@Hirunkan a w managerze hasel z Chrome mozna tak?

@MercedesBenizPolska przez www ciężko o konto do którego nie ma tego chorego sposobu logowania. Natomiast do apki logujesz się odciskiem palca i dlatego robie wszystko przez apke. ING jest darmowe jak cos się na nim robi, np. placi zus
  • Odpowiedz
przez www ciężko o konto do którego nie ma tego chorego sposobu logowania


@Wychwalany: @MercedesBenizPolska jest sporo bankow ktore nie ma albo mozna wylaczyc. np w aliorze, domyslnie to jest wlaczone ale w ustawieniach mozna przelaczyc na zwykle logowanie (dziala w zwyklym i kantorze)
  • Odpowiedz