Wpis z mikrobloga

Kupiłem na necie key Finder, polega to na tym że jest kilka kolorowych breloczków i do tego jest pilot z kolorowymi przyciskami i jak się zapodzieją klucze w domu to łączy to się z nimi, wg instrukcji drogą radiową, i piszczą.

I tu zachodzi moje pytanie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi. Czy jak kupię drugi taki sam zestaw i go uruchomie to będzie on "na innych falach" czy prawdopodobnie jak nacisne np. Czerwony guzik na pilocie to odezwa się dwa czerwone pikacze? Może głupie pytanie ale totalnie na tym się nie znam #elektronika
  • 3
@Joxek albo jest to w instrukcji albo wiedzą tylko inżynierowie, którzy to zbudowali. Jak miałem tego typu zagwozdkę (lampy na pilota ale czy nie wyłączą się wszystkie?) to pytanie do sprzedawcy i ew. zwrot jakby się okazało, że nie działa tak jak powinno.
trzeba kupić i przetestować


@Joxek: Dokładnie. A przy okazji prośba - gdy już to przetestujesz to podziel się wiedzą - opisz proszę, jak to wygląda np. w tym wątku. Po to, by następne osoby z takim samym pytaniem nie musiały tego specjalnie zamawiać i ewentualnie zwracać.