Wpis z mikrobloga

#danielmagical

mam do was nietypowe pytanie miraski ,ale zapytam ,bo może ktoś wie

Chce założyć lokatę na 6% ,ale to cholerstwo jest na "nowe środki " pytanie brzmi czy gdybym przelał pieniądze z mojego konta na konto kogoś innego ,a wtedy on mi je odesłał to będzie uznane jako "nowe środki " ? ps aby głupich komentarzy nie było... wiem ,że nie zarobię, bo inflacja jest wyższa, ale przynajmniej mniej stracę w ciągu roku ,a kwota nie mała ,bo 130k .
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mimik739: Lepiej nie rób takich numerów, bo jak przelejesz pieniądze na konto kogoś innego, a on Ci je odeśle z powrotem to jeszcze bank Cię oskarży o pranie pieniędzy. Bank może Ci zablokować pieniądze i będziesz musiał się tłumaczyć.
  • Odpowiedz
@mimik739: a ja Ci powiem tak, miej #!$%@? a bedzie ci dane, o! im mniej o tym myślisz jak zarobić tym wiecej kaski ci samo wpadnie wiec #!$%@? na to miej
  • Odpowiedz
  • 0
@prawilnik no dobra ,a myślałem nad tym ,aby iść do szefowej ,a to spoko kobieta ... ona obraca milionami ... myślałem nad tym ,aby ona mi poprostu przelała z jakiegoś konta ,bo ma na pewno kilka . Byłoby bezpieczniej i nie oskarża mnie o pranie siana . Co myślisz?
  • Odpowiedz
@Gronostaj90: również uważam, że inwestycja w "coś" jest korzystniejsza od lokaty
@mimik739 jednak jeśli byś się zdecydował na inwestycje w ruchomość bądź nieruchomość, to dobrze zbadaj rynek, bo łatwo wtopić pieniądze... ja np. mam dużą działkę budowlaną z domem, póki co nie narzekam i nie żałuję
  • Odpowiedz
@mimik739: tak jak ktoś wyżej napisał, zawsze możesz zacząć od samej działki budowlanej, a z czasem piąć się wyżej, ewentualnie poszukać inwestycji, która jest korzystna i nie nadwyręży Twoich funduszy, opcji jest dużo
  • Odpowiedz