Wpis z mikrobloga

ja to mam nich bekę,


@zzbkk: Nie jesteś jedyny, każda normalna osoba ma z nich bekę. Ogólnie to właśnie między innymi przez takie coś streetwear w Polsce praktycznie przestał istnieć i nikt nie traktuje tego poważnie. Teraz wystarczy sobie porównać jak wygląda polskie how much is your outfit, gdzie ci debile przynosili dywany i po dwa różne buty na nogach mieli a jak wygląda takie coś gdzie gość się pyta na
  • Odpowiedz
Nadal house i Cropp?


@pieknylowca: @Mr_3nKi_ Tak i szczerze nie widzę w tym absolutnie nic złego pomimo tego, że pieniądze dzięki którym mógłbym sobie pozwolić na ''lepsze'' ciuchy mają już dawno. Jak już dojdziesz do pewnego poziomu życiowo to masz wywalone totalnie, ogólnie zauważyłem taką analogię, że najdrożej zawsze się ubierają najbiedniejsi ludzie w Polsce.
  • Odpowiedz
@pieknylowca: iks de, zawsze mam beke z tych normików stritłerowców xD Idzie taki ubrany w ciuchy za pare tysiecy, najnowszy iphone ale jak pogadasz to sie okazuje ze gosc ostatnie oszczednosci wydaje na te ciuchy zeby sie pokazac, ze jest niby kims xD. A najlepszy mind fuck mają Oskarki jak wysiadam z Lexa w spranej koszulce za 30 zl, dresach i sandałach xDD Dla nich to niepojęte że można mieć kase
  • Odpowiedz