Wpis z mikrobloga

Chcesz to się maluj, ale


@smutny_kojot: ja nie chce akurat, ale jakbym zechciał to nie będzie mi nikt mówił czy mogę czy nie.

nie zawracaj tym dupy dzieciom, bo to chore i creepy


@smutny_kojot: nikt nie każe się dzieciom malować przecież, skąd takie pomysły?
  • Odpowiedz
ja nie chce akurat, ale jakbym zechciał to nie będzie mi nikt mówił czy mogę czy nie

nikt nie każe się dzieciom malować przecież, skąd takie pomysły?


@podjad3k: Możesz też sobie nasrać na głowę i wyjść tak na ulicę. Podobno nie ma konkretnego przepisu, który by tego zabraniał ¯\(ツ)/¯

Aż dziwne, że nikt nie robi o tym plakatów w szkołach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
: Bo nie ma wojny.


@ChamskoCytuje: A jakiej wojny się spodziewasz na terytorium najpoteżniejszego sojuszu militarnego świata z którą sobie nie poradzą zawodowcy ? i z kim ? Myslisz, że Chiny po zdobyciu Rosji i podejściu pod nasze terytorium zechcą nas zaatakować ?
  • Odpowiedz
"Mężczyzni mogą płakać, mogą prosić o pomoc i powinni częściej mówić o swoich uczuciach!


No chyba, że te uczucia to strach przed śmiercią na wojnie, a prośba o pomoc dotyczy ukrycia przed wysłaniem na front. To wtedy nie mogą."


~ Polskie Społeczeństwo


@sildenafil: zbyt rozbudowane, to raczej jest tak:

"Mężczyzni mogą płakać, mogą prosić o pomoc i powinni częściej mówić o swoich uczuciach!

No chyba, że o nich zaczynają mówić. To
  • Odpowiedz
Możesz też sobie nasrać na głowę i wyjść tak na ulicę. Podobno nie ma konkretnego przepisu, który by tego zabraniał ¯\(ツ)/¯


@smutny_kojot: fajne fantazje masz ale nie pisz więcej, bo niektórych to może obrzydzać, trochę empatii zboczeńcu.

Aż dziwne, że nikt nie robi o tym plakatów w szkołach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@smutny_kojot: możesz się wykazać ;3
  • Odpowiedz
Bosak tu z mega rigczem


@smutny_kojot: xD

Nie będzie zniewieściały chłopiec który nigdy nie pracował decydował co może a co nie robić mężczyzna i jaką ma rolę w społeczeństwie.
  • Odpowiedz
@sildenafil: najlepsze ze pobór to anty pomoc dla naszej armii i az dziwne ze taki pomysł wyszedl ze strony narodowców którzy deklarują znajomość historii i wojskowości. To będzie niewyobrażalnie kosztowne (i nie mówię tutaj tylko o pieniądzach ale też np skutkach społecznych). Do tego rozbije to co armia budowała latami jeżdżąc na manewry i ćwiczenia po całym świecie: zgranie. Nie da się tego utrzymać kiedy świetnie działająca jednostkę rozwadnia się setkami
  • Odpowiedz
@smutny_kojot ok to powiedz dlaczego widać że sam Krzysztof Bosak miał pomalowana twarz występując w telewizji? widać jak nie był pomalowany to miał czerwone wypieki wokół ust i pryszcze na czole
  • Odpowiedz