Wpis z mikrobloga

@Dzokatazullo: Ostatnio sporo wybiło takich wszechstronnych, Norman i Kerley ze Stanów chociażby. No i ciekawe ile Bolt w szczytowej formie miałby na 400, patrząc na to, że był przez Wadem rekordzistą świata na 300m.

Niesamowita szkoda tej kontuzji w meczu rugby czy futbolu amerykańskiego, gdyby nie to, może nawet Van Niekerk złamałby 43s. Gardiner niestety też zdrowiem nie grzeszy ostatnio, Normana też nie oglądamy w tym roku... Jak na tyle kapitalnych
@sk131: przed Waydem myslalem ze byl Johnson z 30.85, a Wayde pobiegł w jakims nieoficjalnym indywidualnym biegu 30.81. Ale ostatecznie to Van Nieckerck ma official rekord, a Johnsona nie uzwnawali bo byl na wysokości?

Kontuzja to masakryczna. ACL w charytatywnym meczu noznej... W primie. Zdążył tylko wygrywac w 2016 i 2017.
@Dzokatazullo: Rzeczywiście, byłem pewien, że Bolt pobił rekord na 300 w Ostrawie, a jednak miał "tylko" 30.97 i dopiero Wayde pobił rekord Johnsona. Chyba wynik Amerykanina był normalnie uznawany, bo widnieje na listach wszechczasów na stronie IAAFu
@Dzokatazullo: Tak, ja widziałem tak dystans tylko w Ostrawie. Podobnie Bol tam chyba pobiła rekord na 300m przez płotki. Niby rozumiem dlaczego tak rzadko są rozgrywane takie biegi, a szkoda, bo fajnie czasem zobaczyć coś nowego.