Wpis z mikrobloga

eFragola, Sklep eFragola - opinie efragola.pl

O kurde, gdzie ja mam te #perfumy kupić jak takie kwiatki są. Tylko przedrożone notino zostaje?

d...7 Nie polecam
1/5 Wystawiono 9 miesięcy temu
Wg mnie to oszust, proponuje oryginalny produkt: *** a w regulaminie tymczasem jest napisane: *** - tekst jest pełny bez ingerencji, spacje są oryginalne: 4.9. Umowa sprzedaży zawierana jest w języku polskim, o treści zgodnej z Regulaminem. a) Przedmiotem sprzedaży są za mienniki zapachów znanych marek w najwyższej jakości w formie t estera. b) Cena zakupu zawiera kaucję zwrotną za flakon/buteleczki/pojemnika. Maksymalny termin zwrotu flakonu/buteleczki/pojemnika wynosi 10 lat liczonych od daty zakupu. c) Zwrot kaucji wypłacony jest w formie gotówkowej, miejsce zwrotu kaucji znajduje się: , w godzinach 14 - 18 w dni powszednie. d) Klient jest informowany o wysokości kaucji na załączonym do przesyłki dokumencie sprzedaży.

Odpowiedź sklepu eFragola
Przepraszamy za błąd. Jest to regulamin pochodzący z innego, prowadzonego dawniej sklepu. Regulamin został poprawiony. Każdy klient może się z nim zapoznać. Przepraszamy wszystkich Klientów za zaistniałą sytuację. za zaistniałą sytuację.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach