Wpis z mikrobloga

@kr32nt: nie wiem co to "bita smietanka" ale fakty sa takie ze walki mial narazie z samymi leszczami do bicia, na konferencjach stypi w #!$%@?
nie wiem kto chce ogladac jego walki, chyba tylko jego "fani" z twitcha których chyba musi byc duzo w takim razie xD
@davidvk: xayoo zrobił parodie gal freakfightowych, pare streamerów i widzów bez większego doświadczenia w ringu, zasady walk sie zmieniają w trakcie walk, sędzia pali w trakcie walki, jest skrót z tego na jego kanale nawet jak nikogo nie kojarzysz warto zerknąć, dawno się nie uśmiałem na jakichś walkach bardzije niż na tym
@davidvk: xayoo nie musi już pajacować na konferencjach(i ogólnie w internecie) bo ma już wyrobioną markę i wystarczające zasiegi. na jego miejscu też wolałbym trzymać fason niż odwalać jakieś cringe gówno na konfach i psuć sobie tym wizerunek, a ponieważ ma duże zasiegi to i bez pajacowania zawsze dostanie walkę od boxdela.
@czescmampytanie: no i właśnie przez to jest zatracana cala esencja tego przedsięwzięcia, ktoś dojdzie do jakiegos poziomu to nagle nie musi + lizanie sobie jaj z innymi co tez juz "nie musza" i w efekcie tego masz stype i dla mnie jest zwykłym stypiarzem ale jak ktos jest jego fanem to okej, niech sobie oglada xD