Wpis z mikrobloga

@virgola: no właśnie, jeszcze te ich zdjęcia jak z laptopami siedzą na basenie. toż to prawdziwa masakra, nawet na wakacjach nie można odpocząć od pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 7
@yahoomlody: Etatowcy jedzą kiełbaski z grilla z przyjaciółmi, rodziną w weekend, a Ty zastanawiasz się jak zamienić 200k dochodu pasywnego miesięcznie w 300k tylko dzięki wifi.
  • Odpowiedz
@virgola: Można sobie ogarnąć dochód pasywny. Mogę teraz załatwić to co sam mam. Każde 20k$ = 500-600 usd do łapy co miesiąc. Ale też nie wiadomo co świat przyniesie. Generalnie trzeba czekać na dobre strzały. Albo było kupić tanie Ethereum i teraz stakować. Ewentualnie można zostać złym landlordem, tylko nie u nas. Czego nie można zrobić - ogarnąć sobie dochodu pasywnego z zerowym progiem wejścia. Pierwszy kapitał jest najtrudniejszy, później już
  • Odpowiedz
  • 18
@Adolf_HODLer: I tu się mylisz! Mój team leader ma już 150k dochodu pasywnego miesięcznie dzięki strukturze, którą zbudował w ciągu 7 miesięcy, a w swój business online wsadził tylko 700zł na poradnik. Zapraszam na webinar.
  • Odpowiedz
@One_day_full: Ponad połowa się już zwróciła przez półtora roku. Być może będzie lepiej, być może regulatorzy nas ujebią. Ale biznes jest rozsiany i w EU i w Tajlandii więc jak coś się zesra zawsze zostanie połowa z tego. Ja lubię tą wypłatę bo sobie spokojnie za to przeżyję i nie muszę sie martwić czy sprzedawać krypto czy nie, po prostu nie #!$%@?ć więcej na życie i tyle. Są lepsze zwroty niż
  • Odpowiedz
@One_day_full: Bitomaty. Kupujesz maszynę i obsługuje się "sama" Nie musisz się martwić o czynsze za lokalizacje czy napełnienie jej papierem. Chętnie rozwiniemy sieć. Dostajesz jako zabezpieczenie umowę pożyczki pod zastaw maszyny z konkretnym numerem seryjnym, a tak to wypłatę sobie wyjmujesz w krypto kiedy chcesz, możesz nawet codziennie. Legal, płynność, software - wszystko ogarnięte. Zarabiasz w USDT więc kurs krypto masz w dupie.
  • Odpowiedz