Wpis z mikrobloga

Widzę na tagu #bonzo źle się dzieje, jedno uniwersum podzielone na grupy - tutaj zawsze wszyscy, jawnie z ukrycia kręcili beczkę z gnika i zezowatego ogra. To było jednym celem każdego z nas, a robiliśmy to od 2013/2014 roku.

Czasy widzę się zmieniły i to wszystko poszło w złym kierunku, jestem na emeryturze 2 lata i cieszę się, że najlepsze lata kocowania beczki przeżyłem w zgodzie i zgranej grupie ludzi z discorda i wykopu, tyle wkrętek i beczki to już nigdy nie będzie. Wszyscy robiliśmy to z pasji, od Janusza Kupca, po pe przerwa zet, liona i wielu innych.

Odkąd kocowanie przeszło na dalszy plan, a w AFT nastąpił potężny podział - i wielu zaczęło upatrywać indywidualne korzyści, zamiast ogólnego ubawu po paty i satysfakcji w gnębieniu gnika nasuwa się jedno pytanie. Kto jest tym razem górą?

Bęc i wstyd mi za kilku starych AFT, a w młodych oczywiście nie można upatrywać następców, bo sami niewiele się różnią od człowieka, który nie czuje bólu. Lajki, wyświetlenia, elektrośmieci i posiadanie kontroli nad upośledzonym. #patostreamy
  • 13
@GogerProgramKtorySzpiega: akat szukając pewnego zdjęcia naszego gnika przeniosłem sie w czasie do 2017 roku i musze sie przyznać nie mie mogłem przestać scrollować wykopu, mimo braków w postaci bencniętych kont z reupami gniotów świetnie się bawiłem, zupełnie inny ton wypowiedzi użytników, beczka kręcona ilewlezie, przeróbki robione własnymi ręcami... to dla tego tagu założyłem tu konto... teraz tylko walka o uszate benc i jego 10N... to se ne vrati
@GogerProgramKtorySzpiega: Kocowanie tigera zawsze na propsie,ale nie oszukujmy się, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jeden te wkrętki będzie uważał za śmieszne a drugi za słabe, nigdy nie masz tak,ze dogodzisz całości społeczeństwa. Dzielenie się zaczęło od strima azbetowego z wózka kiedy wściekły rozwoził coca-colę na paletach i zaczął wygrażać jak to on zrobi melina nudnym, oczywiście później były wyzwiska na wykop itp. Po tym zaczęło się szczucie jednych na drugich
@GogerProgramKtorySzpiega: jako fin since moswander innerzeszy z punktu mojego wizenia, szczerze i otwarsie, jaksiemuwi, toczenie beczki poszlo do tylu, nie do przodu. Jakosciowo wiele stracilismy. Wszystko przez parasol ochronny, rozlozony przez wiadome osoby nad uszatym pustym lbem. Wystarczy tylko pomknas brak balowania kanauu, panpedzy innerzeszy. To byl nieodlaczny element kresenia beczuni, ktory juz raczej nie powraci. Moznaby wymieniac dalej, ale prawdziwy fin wie w jakim sensie tego typu bo akat jest
@GogerProgramKtorySzpiega: Powróciłem na Mineralną jakoś niedawno, wcześniej wielki fan(antyfan) tigera. Nie bardzo rozumiem obecnej sytuacji, z komentarzy mogę tylko wywnioskować, że azbest to opiekun tigera a wyginam do drawska to osoba, która sama się pogrążyła w swojej głupocie. Nie wiem czy dobrze myślę, ale tiger to taka wynajęta lalka. Mówię dobrze? Czy jest coś czego nie wiem?