Wpis z mikrobloga

Zaciekawiony tym zamieszaniem związanym z Campuspolska2023 postanowiłem zerknąć co to właściwie jest i o czym zamierzają dyskutować.
Powiem tak: Ja pier@#4e, takiego stężenia propagandy nie powstydziłyby się nawet największe pisowskie dranie z tvp.
Poniżej możecie sobie zobaczyć próbkę tego, o czym zamierzają "dyskutować" młodzi wykształceni z warszafki. Czy jest tam wszystko? Oj nie nie, w zasadzie to głownie: LGBT, "prawa kobiet", prześladowania mniejszości, patriarchat, żydzi, a już wisienką na torcie są warsztaty z tego jak rozpoznać "dezinformację". Oczywiście pewnie dowiemy się z niego co jest prawdą, a co wstrętną prawacką dezinformacją ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
A wszystko to uwieńczone jakże patetycznym hasłem: POLSKA PRZYSZŁOŚCI o jak kisnę XD
Sami możecie zobaczyć: https://campuspolska.pl/program-2023-new/
#4konserwy #bekazlewactwa #campuspolska #konfederacja #bekazneuropy #neuropa
kolegazsasiedztwa - Zaciekawiony tym zamieszaniem związanym z Campuspolska2023 postan...

źródło: campus

Pobierz
  • 10
@kolega_z_sasiedztwa: pięknym podsumowaniem ostatniego Kampusu było zachowanie Sutryka, który jadąc na wydarzenie promujące ich wizję kraju w przyszłości, wprost napisał, że komunikacja zbiorcza jest dla plebsu, a dla niego (czyli elity) limuzyna z kierowcą, gdzie może sobie oglądać Ród Smoka, a kilka minut później obraził i wyśmiał publicznie niepełnosprawnego na Facebooku, a na samym Kampusie groził jakiemuś szczylowi jak ostatni Seba. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tacy ludzie
@kolega_z_sasiedztwa: Mała uwaga, bo ludzie wciąż tego nie odróżniają.

Padło porównanie do TVP i to jest kluczowa sprawa. Kiedy PiS, Konfa czy ktokolwiek robi sobie ideologiczną #!$%@?ę za własne pieniądze, nikt nic do tego nie ma. Niech sobie robią co chcą. Tak samo druga strona. Przyjdą ci, którzy będą chcieli przyjść, usłyszą to, co chcą usłyszeć. Luzik.

Problem robi się wtedy, kiedy coś takiego jest finansowane z pieniędzy publicznych i jest
Mi w tym najbardziej podoba się panel pod tytułem "Dziewczyny na lewo, chłopaki na prawo. Co poszło nie tak?" i próba przeforsowania już w samym opisie że skrajne lewactwo to nic, ale skrajne prawactwo to to co poszło nie tak i olaboga faceci nienawidzą kobiet - PRZEZ CO DALEJ POLARYZUJĄ te 2 skrajne (i skrajnie głupie) grupy xD
@kolega_z_sasiedztwa: wiesz, takie lewe środowiska są bardziej zaangażowane w manifestacje własnych poglądów. Dlatego ich głos się łatwiej przebija. Zobacz co u prawaków. Konfa osobą Mentzena to tiktoki robi. A żeby zrobić jakieś panel debaty publicznej... Stworzyć jakiś kolektyw do agitacji światopoglądowej... No nie. Marsz narodowców to to nie to. Natomiast centrum jest leniwe, siedzi w domu i śmieszkuje na wykopie.

Czy ktoś z środowisk centrum albo prawicy zgłosił swoją prelekcje do