Wpis z mikrobloga

Hej,
#sluchawki #anc #muzyka
Chce kupić słuchawki - zależy mi jak najlepszym ANC. Po wstępnym researchu, stoję chyba przed wyborem:
1. Sony MX5
2. Bose QC45
3. AirPods Max
Ktoś miał takie dylematy ostatnio?
Miałem kiedyś Sony MX3, pamietam ze po kilku godzinach bolały mnie małżowiny/głowa w rzucie tego pałąka.
AirPods przekonuje wygoda w stosowaniu szczególnie ze korzystam z całej palety urządzeń Apple.
Z Bose nie mam żadnego doświadczenia.
Ekstremalnym audiofilem tez nie jestem, zależy mi na dobrym bass i ANC.
  • 11
  • Odpowiedz
@BrakNazwyUzytkownika Od siebie nie polecam qc45. Miałem je w domu na próbę razem z mx4 i pomimo bardzo podobnej jakości dźwięku w obydwu modelach oraz większej wygodzie w qc45 to niestety qc45 mają gównianą apkę, z którą zawsze był problem przy łączeniu się do telefonu albo pc oraz trafiłem na egzemplarz, w którym występowały szumy, więc je sobie całkowicie odpuściłem, bo tak jak wyżej, xm4 mają też bardzo fajną jakość muzyki po
  • Odpowiedz
  • 1
@zwiaz_mi_rece_nog_nie_trzeba @BrakNazwyUzytkownika już po ptokach ale z ANC w mx4 jestem bardzo zadowolony :). Jest tylko jeden problem z mx4 jak i zapewne mx5. Po paru godzinach użytkowania możesz odczuwać ból czubka głowy, tam gdzie pałąk słuchawek na niej spoczywa. Mogliby tam zastosować jakiś znacznie wygodniejszy materiał. Drobna uwaga, jestem łysy więc słuchawki dotykają bezpośrednio skóry:)
  • Odpowiedz