Wpis z mikrobloga

Popijam sobie NZPA single hop Nelson Sauvin, któremu dałem nazwę Poczwórny Nelson ;), godnie wyszło, nie ma za bardzo się do czego doczepić ;) Aromat bardzo fajny, goryczka konkretna, ale nie przeszkadza, w smaku dobrze ułożone raczej w wytrawną stronę. Piana solidna, długo się utrzymuje. Jestem bardzo zadowolony z tego piwa :) na pewno je kiedyś powtórzę

#piwowarstwo #piwo #browarabsztyfikant
JackMaster - Popijam sobie NZPA single hop Nelson Sauvin, któremu dałem nazwę Poczwór...

źródło: comment_m9o7Yx2lcks1CkBUl0bh3eenWghtc6HX.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@JackMaster: Jak widzę taką barwę piwa to mnie już nachodzi na warzenie :) Tak w ogóle to mam zamiar uwarzyć coś czerwonego. Nie ważne co by to miało być ważne żeby kolor był najbardziej zbliżony do czerwonego :) Może coś doradzicie? Jakieś IPA? Może macie jakiś gotowy sprawdzony przepis? Chętnie coś przetestuję i oczywiście podeśle do degustacji dla autora dobrego przepisu.
  • Odpowiedz
@JackMaster: Zdaje sobie z tego sprawę ale chciałbym zrobić coś w tym kierunku. Nawet pomarańczem się zadowolę :) Wiem że są słody które dają "czerwoną" barwę ale nie wiem co z tym uwarzyć.
  • Odpowiedz