Wpis z mikrobloga

Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), który zaszczuł syna Magdaleny Filiks wyjawiając jego dane i informacje o nim oraz o tym co mu sie przytrafiło.

Post oczywiście został już usunięty przez Oskara Szafarowicza, ale internet nie zapomina.

Mam nadzieję, że prokuratura go dojedzie za szerzenie fejk newsów i doprowadzenie do śmierci niewinnego chłopaka

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
mecenassrenas - Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), któ...

źródło: uid_30601e17e3db48c7a49a69582138be76_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_oskar-szafarowicz-fot-fboskar-szafarowicz

Pobierz
  • 31
widzę ładne usuwanko za napisanie aby razem z radną PO poszedł siedzieć wraz z Duklanowskim i Mateckim ( ͡º ͜ʖ͡º)


@xDawidMx: Sam usuwałeś, hipokryto, moje komentarze pod swoim wpisem, gdzie mnie oczerniałeś i nie potrafiłeś się obronić, a teraz zarzucać coś @mecenassrenas https://wykop.pl/wpis/72455657/ziobro-zaskoczenia-ze-sie-wybiela-w-tej-sprawie-ni#256116289

wyjęte zdanie z kontekstu


@xDawidMx: wyjęte z kontekstu XD mowisz bez pokrycia o obłudzie takich jak ja, ale nawet nie masz na
C8H18 - >widzę ładne usuwanko za napisanie aby razem z radną PO poszedł siedzieć wraz...

źródło: hipokryyta

Pobierz