Wpis z mikrobloga

Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), który zaszczuł syna Magdaleny Filiks wyjawiając jego dane i informacje o nim oraz o tym co mu sie przytrafiło.

Post oczywiście został już usunięty przez Oskara Szafarowicza, ale internet nie zapomina.

Mam nadzieję, że prokuratura go dojedzie za szerzenie fejk newsów i doprowadzenie do śmierci niewinnego chłopaka

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
mecenassrenas - Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), któ...

źródło: uid_30601e17e3db48c7a49a69582138be76_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_oskar-szafarowicz-fot-fboskar-szafarowicz

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: no nie taki sympatyk, sympatykiem to może być wierny wyborca a Oskarek jest już młodym działaczem partyjnym i być może przyszłym posłem xD Ma na koncie jeszcze inne hejterskie akcje ale ta z pedo jest naj fuj fuj
Mnie bardziej wkurza fakt że to może być przyszłość PISU miejsce starej gwardii zajmą młode bezkręgowce robiące karierę na skróty.
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: najlepsze jest to, że kiedy doszło do śmierci tego chłopaka, to pewien wykopek @xDawidMx tylko czekał aż dojdzie do sytuacji, gdzie ktoś zostanie zabity, albo popełni samobójstwo po nagonce kogoś z PO. Typ czekał na czyjąś śmierć tylko po to, aby wyszło na jego
C8H18 - @mecenassrenas: najlepsze jest to, że kiedy doszło do śmierci tego chłopaka, ...

źródło: xDawidMxe

Pobierz
  • Odpowiedz
@C8H18 typowa neuropa xD Spami jednym i tym samym

Slusznie Cie cwaniaczku wypunktowałem, że Platforma to hipokryci.

Jak Duklanowski i inne pisowce robiły szczucie to szczucie zabija, a jak zrobiła to platfusiara to spoko i można szczuć na klechę bez dowodu poza gadaniem jednej osoby którego NIE POTWIERDZIŁA POLICJA?

Czekałem na ofiarę po szczuciu Platformy i widzę jacy są fani Platformy "dobrze ze umarl"
  • Odpowiedz
Jak Duklanowski i inne pisowce robiły szczucie to szczucie zabija, a jak zrobiła to platfusiara to spoko


@xDawidMx: Gdzieś tak napisałem, łgarzu? Dowód, albo usuń konto.

Slusznie Cie cwaniaczku wypunktowałem, że Platforma to
  • Odpowiedz
@C8H18 jestem gnidą, bo wyczekuję aby zobaczyć obłudę takich osób jak Ty gdy to z Twojej partii bliskiej politycznie ktoś doprowadził do linczu i samobójstwa.

Tak jak to zrobił Matecki i Duklanowski.

Ale tego nie widzicie.
Facet zrobił czyn niezgodny z prawem - dostał
  • Odpowiedz
aby zobaczyć obłudę takich osób jak Ty


@xDawidMx: pytam, łgarzu, gdzie pisałem coś, co by dowodziło mojej hipokryzji. No gdzie ta moja hipokryzja?
  • Odpowiedz
@C8H18 przeczytaj całą wypowiedź a nie wyjęte zdanie z kontekstu jak to fani Platformy mają w zwyczaju.

Sami szczuli na pisowską trójkę i byłem ciekaw czy jeśli któryś sobie strzeli w łeb to co będzie robić opozycja. Udawać, ze to nie przez nich czy jakoś to zastopować?

Czekałem na taki twist i się doczekałem aby zobaczyć obłudę takich jak Ty, na których nie warto tracić czasu, bo jesteś tak samo wart
  • Odpowiedz