Wpis z mikrobloga

Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), który zaszczuł syna Magdaleny Filiks wyjawiając jego dane i informacje o nim oraz o tym co mu sie przytrafiło.

Post oczywiście został już usunięty przez Oskara Szafarowicza, ale internet nie zapomina.

Mam nadzieję, że prokuratura go dojedzie za szerzenie fejk newsów i doprowadzenie do śmierci niewinnego chłopaka

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
mecenassrenas - Tak wygląda Oskar Szafarowicz (sympatyk PRAWA I SPRAWIEDLIWOŚCI), któ...

źródło: uid_30601e17e3db48c7a49a69582138be76_width_1280_play_0_pos_0_gs_0_height_720_oskar-szafarowicz-fot-fboskar-szafarowicz

Pobierz
  • 31
@mecenassrenas: no nie taki sympatyk, sympatykiem to może być wierny wyborca a Oskarek jest już młodym działaczem partyjnym i być może przyszłym posłem xD Ma na koncie jeszcze inne hejterskie akcje ale ta z pedo jest naj fuj fuj
Mnie bardziej wkurza fakt że to może być przyszłość PISU miejsce starej gwardii zajmą młode bezkręgowce robiące karierę na skróty.
@C8H18 typowa neuropa xD Spami jednym i tym samym

Slusznie Cie cwaniaczku wypunktowałem, że Platforma to hipokryci.

Jak Duklanowski i inne pisowce robiły szczucie to szczucie zabija, a jak zrobiła to platfusiara to spoko i można szczuć na klechę bez dowodu poza gadaniem jednej osoby którego NIE POTWIERDZIŁA POLICJA?

Czekałem na ofiarę po szczuciu Platformy i widzę jacy są fani Platformy "dobrze ze umarl"
Jak Duklanowski i inne pisowce robiły szczucie to szczucie zabija, a jak zrobiła to platfusiara to spoko


@xDawidMx: Gdzieś tak napisałem, łgarzu? Dowód, albo usuń konto.

Slusznie Cie cwaniaczku wypunktowałem, że Platforma to hipokryci.


Słusznie to ja ciebie wypunktowałem. Tylko mam nadzieję, że nie będziesz czekał teraz na moją śmierć XD

neuropa


pudło
@C8H18 jestem gnidą, bo wyczekuję aby zobaczyć obłudę takich osób jak Ty gdy to z Twojej partii bliskiej politycznie ktoś doprowadził do linczu i samobójstwa.

Tak jak to zrobił Matecki i Duklanowski.

Ale tego nie widzicie.
Facet zrobił czyn niezgodny z prawem - dostał mandat.
Gdyby potwierdzona została wersja matki i tej pożal sie boże radnej to by poszedł na dołek.
Teraz to ma dołek w dziurze, bo radna z PO wrzuciła
@C8H18 przeczytaj całą wypowiedź a nie wyjęte zdanie z kontekstu jak to fani Platformy mają w zwyczaju.

Sami szczuli na pisowską trójkę i byłem ciekaw czy jeśli któryś sobie strzeli w łeb to co będzie robić opozycja. Udawać, ze to nie przez nich czy jakoś to zastopować?

Czekałem na taki twist i się doczekałem aby zobaczyć obłudę takich jak Ty, na których nie warto tracić czasu, bo jesteś tak samo wart jak