Wpis z mikrobloga

myślicie, ze można reklamować macboczka air m1 2020 który ma rok i 2 miesiące, ze po 64 cyklach baterii ma 87 kondycji baterii xD przecież do konca rekojmi to on będzie mial poniżej 80 procent a prawie go nie używam xDDDD, bo lece na służbowym macu #apple #macbook #laptopy
  • 7
@ketiow nie przejdzie #!$%@?. Chyba, że ze sklepem chcesz się gryźć, to próbuj, ale od razu ostrzegam, że każdy autoryzowany serwis tego nie przepuści na gwarę.
@ketiow: Ja takiego Macbooka trzymałem cały czas na kablu i z AlDente na 75%. Po niecałych dwóch latach i 120 cyklach spadł do 86% (według CoconutBattery), a teraz bardzo mało go używam od dwóch miesięcy i na samej baterii i podskoczyło do 90.5%, więc to różnie bywa i jeśli nie odczuwasz słabego czasu pracy na baterii, to bym się tym nie przejmował.
@ketiow: Idź do sklepu i zgłoś, że widzisz drastyczny spadek czasu pracy na baterii, a kondycja po lekko ponad roku jest zbyt niska niż średnio wypada to na tle innych maków u innych użytkowników. Ja mam Air M1 z końca 2020 roku i aktualnie 205 cykli i 88.3% pojemności (teraz mnie to zaskoczyło w sumie, Apple pokazuje 95%).