Wpis z mikrobloga

Słuchajcie bo spotkała mnie sytuacja, która myślałem ze mnie nie spotka. Wczoraj prawie zabił mnie i moja dziewczynę kierowca Ubera. Wjechał pod prąd na obwodnice trójmiasta, całe szczęście, ze była noc ale raz, ze widziałem już auta jadące na nas, a dwa #!$%@? przejechał prawie cały pas zjazdowy i zawracał wjeżdżając częściowo na pas jezdni. Oczywiście nic nie rozumiał ani po polsku ani po angielsku. Giorgi wiec pewnie gruzin. Żeby jeszcze dodać smaczku jak przyjrzałem mu się to miał źrenice jak 5zl.
Zgłosiłem to oczywiście do Ubera i na policję jak tylko wysiadłem chociaż byłem w tak ciężkim szoku, że nie zrobiłem zdjęcia samego auta. A chojrakom, którzy chcą pisać czemu go nie zatrzymałem, pragnę przypomnieć ze wszyscy Gruzini maja przy sobie noże. W tym momencie zaczęły się schody bo aplikacja nie wyświetla już numeru rejestracyjnego jak się wysiądzie a jedynie numer boczny wiec niewiele mogłem podać policji przez telefon. A druga rzecz to spójrzcie na odpowiedz Ubera. Dołożymy starań żebyś więcej nie połączył się na aplikacji z tym kierowcą... #uber #afera
Cavaron - Słuchajcie bo spotkała mnie sytuacja, która myślałem ze mnie nie spotka. Wc...

źródło: A6A34804-C5A6-47EE-B664-B5FF046152F9

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz