Wpis z mikrobloga

Najbardziej w PiSie lubię to, że r.cha własny elektorat małomiasteczkowy. Głosowaliście na nich, to teraz siedźcie u siebie i narzekajcie, że nigdzie dojecać się nie da ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Konsekwencje własnych wyborów na jednym obrazku:

#polska #ciekawostki #samochody #bekazpisu #statystyka #polityka #neuropa #4konserwy
czeskiNetoperek - Najbardziej w PiSie lubię to, że r.cha własny elektorat małomiastec...

źródło: FfP_GkyWIAI1vHA

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@czeskiNetoperek ale nie wiem czemu się dziwisz. 5 lat codziennie jeździłem kiedyś PKS’em do szkoły i to w dzisiejszych czasach musiało paść w tej formie. Ja się dziwię, że jeszcze jakieś kursują
  • Odpowiedz
@czeskiNetoperek: ale którymi przepisami posłowie to niby spowodowali? Bo mi sie wydaje że to samorządy o tym decydują, nie widziałem żeby kaczyński trasy autobusów ustalał
Popatrzenie na wykres i obwinienie o to tego kogo akurat nie lubisz jest mega słabe, tak to ludzie od wieków żydów obwiniali
  • Odpowiedz
@DontLookBackInAnger: Patrz Pan, a PiS tego nie wie i po 8 latach rządów jednak coś z tym próbuje zrobić. Za późno i za mało, ale jednak odszedł od postawy panie-ja-nic-nie-poradze:

Prezydent Andrzej Duda podpisał zmiany w FRPA. Dzięki nim PKS Plus będzie miał nieco większy budżet (1 mld złotych), a umowy na dopłaty do przewozów będzie można zawierać na wiele lat. Niestety nowelizacja Funduszu niewiele zmienia, bowiem jego budżet wciąż
  • Odpowiedz
stawiam 100 że jesteś urodzony po 2000 i gówno wiesz o komunikacji miejskiej


@zimowyporanek: typowy wyborca pisu/konfy, który myśli, że obecny dobrobyt przyszedł razem z PiSem, a wcześniej to był #!$%@? wielki xD

Zrozum, gamoniu, że to, co mamy teraz było wypracowywane przez lata STAŁEGO, wzrostu. To ty chyba nie pamiętasz jak bardzo różniły się lata 90 od lat 2000-2015. To był ciągły wzrost, rekordowa ilość nowych dróg, rekordowe wzrosty
  • Odpowiedz
@zimowyporanek: XD teraz to sam pokazałeś, że jesteś szczyl urodzony po 2000 roku. Najlepsza komunikacja zbiorowa (pod względem dostępności i liczby połączeń), czy się to komuś podoba czy nie, była za komuny, a rzeź połączeń to był przełom wieków. Teraz to się co najwyżej bardzo powoli wraca do stanu sprzed tej rzezi.
  • Odpowiedz