Wpis z mikrobloga

Kilka szybkich pytań:

1) o której godzinie i w jakie dni tygodnia pojawia się ekogroszek? I jak szybko znika?
2) ile kosztuje kurier dla ekogroszku workowanego?
3) jakie limity ilości zamawianego ekogroszku istnieją na cały rok a jakie na jednorazowe zamówienie? Rok temu 1 września kupiłem 3t i zastanawiam się czy będę musiał czekać do 02.09.
4) jakieś protipy? wystarczy zamówienie włożyć do koszyka czy też trzeba przejść cały proces zakupu?

#pgg
ajron_men - Kilka szybkich pytań:

1) o której godzinie i w jakie dni tygodnia pojawi...

źródło: pgg_konon

Pobierz
  • 6
@ajron_men:
dziś kupowałem dla znajomego kostkę z Wesołej to była chyba niecałą minutę. Ekogroszki to myślę, że 30sekund max.
Strona chodzi naprawdę super w porównaniu z zeszłym rokiem.
Wkurzające są captcha, bo potrafi zapytać 2 razy. I przy eko będzie już po ptakach, bo boty znowu żerują.
@ajron_men: Nie zawsze tak szybko znika ekogroszek. Kupiłem w jakimś dniu (3 sierpnia czy coś) tonę eko i nie czekałem zbyt długo. Jakieś 15-20 minut po 8:00 groszek był dostępny. Gorzej niestety z dostawą: paleta z groszkiem stała 8 dni w WER Lisi Ogon.
  • 0
@mystichussar: dziś udało mi się zamówić w 2 próbie. Ekogroszek luzem był może z 2 minuty choć strona odmawiała mocno posłuszeństwa, jak za starych dobrych czasów, więc wydaje się, że będzie coraz gorzej.