Wpis z mikrobloga

Moj #macbook rozwalil sie z #airpods w tym samym tygodniu (slychac jakies trzeszczenie w sluchawkach, szczegolnie przy wlaczonym #anc i nie da sie z nich korzystac przez to). Czy to oznacza ze sa juz do wywalenia po 2 latach? nie byly rzucane, nie byly pod woda, jedyne co to w nich sport uprawialem i po pare godzin w domu korzystalem. Ja to juz wale i nie bede kupowac wiecej #apple skoro sprzet po gwarancji sie nadaje do smieci bo nawet nie mozna samemu za bardzo naprawic (w macbooku koszt wymiany w nieautoryzowanym serwisie tasmy matrycy to 1000 zl xD)
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
juz pomine to ze te sluchawki to i tak mnie wczesniej #!$%@? bo sie nie dalo tego polaczyc z windowsem (i to na macbooku przez bootcampa xD) a rozmow na wietrze sie nie dalo prowadzic bo te mikrofony sie do niczego nie nadawaly. Jakie sluchawki w budzecie do 500zl maks (im taniej tym lepiej) polecicie?
  • Odpowiedz
sluchawki to i tak mnie wczesniej #!$%@? bo sie nie dalo tego polaczyc z windowsem


@a665321: Dziwne, u mnie zawsze działało. Bez problemu oglądałem coś na laptopie z win10 i airpodsami
  • Odpowiedz
  • 0
@psposki u mnie dokladniej nie dzialal dzwiek lub mikrofon - moglem albo miec ultra #!$%@? dzwiek ale moge rozmawiac, albo nie dzialal mikrofon ale moglem normalnie slyszec rozmowe/gre
  • Odpowiedz
@a665321: Ale to tak działa przy każdych słuchawkach po BT, albo masz (w uproszczeniu) "samo audio" i dobrą jakość, albo hands-free i słabą jakość, ale możesz użyć mikrofonu po BT. W takim wypadku najlepiej użyć mikrofonu z laptopa/kamery/whatever.
  • Odpowiedz